We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

SUZUKI Ignis

Ignis

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Suzuki Ignis

Dywaniki do Suzuki Ignis doskonale sprawdzą się w tym nowoczesnym modelu pojazdu. Charakteryzują się ponadczasowym designem, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz funkcjonalnością. Dostępne są na stronie naszego e-sklepu w atrakcyjnych cenach. Co więcej, nie wymagają czasochłonnego czyszczenia, a jednocześnie ułatwiają utrzymanie porządku w samochodzie. Świetnie radzą sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami.

Dywaniki samochodowe Suzuki Ignis zabezpieczają wnętrze auta przed zabrudzeniami – błotem, sierścią, okruszkami, czy też topniejącym śniegiem. Oferujemy także gotowe zestawy z matami do bagażnika. Wszystkie elementy wykonano z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenie. Dywaniki nie podwijają się i nie przesuwają. Zdadzą egzamin w każdej sytuacji. Jeśli więc szukasz praktycznych dywaników dla siebie lub jako prezent, sprawdź naszą ofertę!

Jakie dywaniki do Suzuki Ignis u nas znajdziesz?

Dywaniki Suzuki Ignis wzmocniono w newralgicznych miejscach najbardziej narażonych na zniszczenie. Ponadto wyposażono w różne udogodnienia podnoszące komfort użytkowania. W efekcie doskonale chronią podłoże przed wodą i wilgocią. Zapraszamy na stronę naszej firmy https://dywaniki.com.pl, gdzie znajdziesz m.in.:

dywaniki gumowe Suzuki Ignis od 2017
dywaniki welurowe Suzuki Ignis (2016-2020)
maty do bagażnika Suzuki Ignis

Praktyczne dywaniki do Suzuki Ignis – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Suzuki Ignis są produkowane z trwałej gumy – wodoodpornej i antypoślizgowej. Łatwo je zamontujesz w swoim samochodzie, a gdy ulegną zabrudzeniu – zdemontujesz i bez trudu wyczyścisz. Zestawy gumowe zapobiegają namakaniu podłoża (na przykład w wyniku wylania napoju lub innej cieczy). Wysokie krawędzie dodatkowo zapobiegają przemieszczaniu się przedmiotów między siedzeniami podczas jazdy.

Praktyczną alternatywą są także stylowe dywaniki welurowe Suzuki Ignis z otworami na klipsy montażowe. One również posiadają wodoodporną warstwę materiału. Wysokie walory estetyczne to tylko jedna z zalet tego rozwiązania. Niezawodne dywaniki tekstylne do Suzuki Ignis znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/suzuki/ignis/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego!