We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN C4 Cactus

C4 Cactus

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Citroen C4 Cactus

Dywaniki do Citroena C4 Cactus znakomicie sprawdzą się na co dzień do jazdy po mieście, jak i w trasie. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne technologie produkcji stoją na straży komfortu podróżowania o każdej porze roku. Dywaniki wyłapują najmniejszy brud, piach, błoto, liście, okruszki itd. Pozwalają utrzymać czystość w samochodzie, a gdy zajdzie taka potrzeba – ułatwiają czyszczenie podłogi w pojeździe.

Dywaniki samochodowe Citroen C4 Cactus nie podwijają się, nie przesuwają w czasie jazdy, są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Skutecznie zabezpieczają podłoże przed wilgocią i przemoczeniem. Co istotne, są idealnie dopasowane do układu siedzeń w Citroenie C4 Cactus. Aby zachowały nienaganny wygląd przez lata, wystarczy regularne czyszczenie.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen C4 Cactus dostępne są w wersji welurowej oraz gumowej. Wszystkie zestawy prezentujemy na https://dywaniki.com.pl/. Proponujemy m.in.:

dywaniki gumowe Citroen C4 Cactus od 2014
dywaniki welurowe Citroen C4 Cactus (od 2014)
dywaniki gumowe Citroen C4 Cactus (2014-2018) z matą do bagażnika w komplecie
dedykowana mata do bagażnika Citroen C4 Cactus 2014- / 2018-

Praktyczne dywaniki do Citroena C4 Cactus – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena C4 Cactus są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich tak woda czy wilgoć. Produkowane z wytrzymałej mieszanki gumy świetnie radzą sobie nawet podczas wzmożonej eksploatacji. Zapewniają stabilność, są bezzapachowe i łatwo utrzymać je w czystości. Szeroki wybór dywaników gumowych znajdziesz w asortymencie naszej firmy.

Na uwagę zasługują ponadto lekkie dywaniki welurowe do Citroena C4 Cactus, które są przyjemne w dotyku i charakteryzują się mocnym szyciem. Sprawdzą się zwłaszcza w okresie letnim. Dywaniki tekstylne Citroen C4 Cactus prezentujemy na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/c4-cactus/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!