We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

DACIA Duster

Duster

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Dywaniki samochodowe Dacia Duster

Dywaniki do Dacia Duster pozwalają skutecznie zabezpieczyć podłogę w tym nowoczesnym suv-ie przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Stanowią podstawowy element wyposażenia pojazdu, dzięki któremu wnętrze prezentuje się elegancko i schludnie. Co istotne, dywaniki dostępne w naszym asortymencie nie podwijają się, nie przesuwają, gwarantują stabilność, a co za tym idzie – bezpieczną jazdę. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Dywaniki samochodowe Dacia Duster pochodzące od sprawdzonych producentów, to doskonała propozycja dla wszystkich osób ceniących praktyczne rozwiązania. Poszczególne zestawy zapewniają niezawodną ochronę przed wilgocią, cieczami, pyłem, piaskiem, błotek, okruszkami itd. Doskonale sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą. Do ich produkcji używa się wyłącznie wysokiej jakości materiałów, takich jak mieszanka bezwonnej gumy czy ultramocne tekstylia odporne na przetarcia.

Jakie rodzaje dywaników do Dacia u nas znajdziesz?

Dywaniki Dacia Duster stabilnie leżą, są idealnie dopasowane do układu siedzeń w pojeździe, posiadają wyjątkowe walory estetyczne. Co je wyróżnia? Ponadczasowy design, praktyczność, łatwość montażu oraz utrzymania w czystości. Poszczególne zestawy zaopatrzono w otwory montażowe na klipsy. Wodoodporne materiały dobrze chronią przed niekorzystnym wpływem wilgoci. Wszystkie dywaniki do Dacia znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Dacia Duster 4×4 od 2010
Dacia Duster 4×2 2010-2018 dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dedykowana mata do bagażnika Dacia Duster 4×2 (od 2010- / od 2018-)
dywaniki welurowe Dacia Duster (2014-2017)
gumowe dywaniki samochodowe Dacia Duster od 2018
dywaniki gumowe Dacia Duster 4×2 (od 2018-)
dywaniki Dacia Duster 4×4 od 2018 i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki samochodowe Dacia Duster 4×2 od 2018
mata do bagażnika Dacia Duster 4×4 (od 2010- / od 2018-)
dywaniki welurowe Dacia Duster (2014-2017)
dywaniki welurowe do Dacia Duster (2018-)
dywaniki welurowe Dacia Duster (2010-2014)
dywaniki Dacia Duster 4×2 (2010-2018)

Praktyczne dywaniki do Dacia Duster – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Dacia Duster doskonale sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych, zachowując nienaganny wygląd. Efektywnie wyłapują piach, liście, okruszki, rozlane ciecze i inne zabrudzenia. Mocna guma zapewnia długie użytkowanie dywaników oraz łatwość czyszczenia. Zastosowany materiał jest bezwonny, bezpieczny dla alergików. Dywaniki nie przesuwają się i są odporne na odkształcenia.

W naszym e-sklepie znajdziesz także dywaniki welurowe do Dacia Duster produkowane z trwałych materiałów tekstylnych. One również są wodoodporne i gwarantują komfort podróżowania w każdych warunkach atmosferycznych. Eleganckie dywaniki welurowe do Dacia Duster znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl/dywaniki/dacia/duster/. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy!