We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN C4 Grand Picasso

C4 Grand Picasso

Dywaniki samochodowe Citroen C4 Grand Picasso

Dywaniki do Citroena C4 Grand Picasso to optymalne rozwiązanie zapewniające skuteczną ochronę wnętrza pojazdu przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Co je wyróżnia? Przede wszystkim ponadczasowy design idący w parze z funkcjonalnością. Poszczególne modele dostępne w naszym e-sklepie są odporne na przetarcia, posiadają wysokie walory estetyczne i gwarantują długie użytkowanie.

Dywaniki samochodowe Citroen C4 Grand Picasso chronią podłoże w pojeździe przed wilgocią. wyłapują piach, błoto i inne zabrudzenia wnoszone na obuwiu. Dywaniki nie odkształcają się, nie przesuwają po podłodze, są odporne na rozdarcie. Posiadają otwory montażowe ułatwiające montaż i demontaż dywaników w celu na przykład wyczyszczenia.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen C4 Grand Picasso doskonale pasują do specyfiki tego modelu auta. Sprawdzą się do jazdy po mieście, jak i w dalszej podróży. Wszystkie zestawy dywaników znaleźć można na stronie naszej firmy https://dywaniki.com.pl/:

dywaniki welurowe Citroen C4 Grand Picasso (2006-2013)
dywaniki gumowe Citroen C4 Grand Picasso (2013-2018) z matą do bagażnika
dywaniki materiałowe Citroen C4 Grand Picasso (2013-2018)
dedykowana mata do bagażnika Citroen C4 Grand Picasso (2013-2018).

Praktyczne dywaniki do Citroena C4 Grand Picasso – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena C4 Grand Picasso to niezawodna ochrona przed wilgocią. Świetnie sprawdzą się w deszczowy dzień. Posiadają świetne parametry wytrzymałościowe. Mocno „trzymają” się podłogi w samochodzie, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości gumy są odporne na przetarcia oraz odkształcenia.

U nas znajdziesz ponadto stylowe dywaniki welurowe do Citroena C4 Grand Picasso. Zestawy materiałowe wyróżniają się niewielką wagą, idealnym dopasowaniem, gęstym runem oraz porządnym szyciem. Dywaniki welurowe Citroen C4 Grand Picasso prezentujemy na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/c4-grand-picasso/. Sprawdź pełną ofertą!