We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

TOYOTA C-HR

C-HR

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dywaniki samochodowe Toyota C-HR

Dywaniki do Toyoty C-HR zapewniają niezawodną ochronę podłoża w każdych warunkach atmosferycznych i terenowych. Błoto, śnieg, woda, kurz czy sierść lądują na powierzchni dywaników, które bardzo łatwo wyczyścisz przywracając im elegancki wygląd. Nasza firma oferuje wysokiej jakości zestawy dedykowane – idealnie dopasowane, trwałe, antypoślizgowe. Nie podwijają się podczas jazdy. Zapobiegają przemieszczaniu się przedmiotów znajdujących się na pod siedzeniami. Już teraz sprawdź naszą ofertę!

Dywaniki samochodowe Toyota C-HR doskonale sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym. Pozwolą utrzymać porządek w pojeździe. Bez problemu usuniesz z nich wszelkie zabrudzenia i plamy. Łatwo je również zamontujesz dzięki specjalnym otworom na klipsy montażowe. Gotowe zestawy z matami do bagażnika pochodzą od sprawdzonych producentów. Do ich produkcji użyto trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

Jakie rodzaje dywaników do Toyoty C-HR u nas znajdziesz?

Dywaniki Toyota C-HR wyróżniają się starannym wykonaniem, dbałością o detal, funkcjonalnością i wysokimi walorami estetycznymi. Wszystkie modele znajdziesz w sklepie internetowym na stronie https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Toyota C-HR od 2016
Toyota C-HR (od 2016-) – dywaniki i mata do bagażnika (górny poziom) zestaw Rigum
gumowa mata do bagażnika do Toyota C-HR od 2016
dywaniki welurowe do Toyota C-HR (2016-)

Praktyczne dywaniki do Toyoty C-HR – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Toyoty C-HR posiadają wysokie krawędzie, które doskonale chronią podłoże przed wilgocią, solą drogową, mokrą parasolką czy innymi zanieczyszczeniami. Komplety wykonane z wysokiej jakości mieszanki gumy są bezwonne, neutralne dla otoczenia. Ułatwiają utrzymanie porządku w samochodzie. Świetnie się prezentują o każdej porze roku. Sprawdzą się również jako praktyczny prezent. Szukasz mocnych dywaników gumowych lub gumowej maty do bagażnika? Sprawdź nasz asortyment!

Proponujemy ponadto równie trwałe dywaniki welurowe Toyota C-HR, które są wzmocnione w miejscach najbardziej narażonych na przetarcia. Posiadają one wodoodporną warstwę chroniącą podłoże przed wilgocią. Są lekkie, mocne i nowoczesne. Niezawodne dywaniki tekstylne do Toyoty C-HR znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/toyota/c-hr/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego e-sklepu!