We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FORD Fiesta

Fiesta

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Dywaniki samochodowe Ford Fiesta

Dywaniki do Forda Fiesta cieszą się ogromną popularnością. Nasza firma oferuje komplety welurowe oraz gumowe w atrakcyjnych cenach. Z ich pomocą zadbasz o wnętrze pojazdu i zabezpieczysz podłoże przed zniszczeniem. Piach, błoto, wilgoć – to tylko niektóre czynniki, które niekorzystnie wpływają na wygląd wnętrza samochodu. Dobrze dopasowane dywaniki skutecznie osłonią je przed zabrudzeniem.

Dywaniki samochodowe Ford Fiesta wpasują się w układ siedzeń w aucie. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Pełnią funkcję praktyczną i estetyczną. Wyróżniają się wyjątkową trwałością. Nie podwijają się, nie przesuwają po podłodze, są antypoślizgowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Jakie rodzaje dywaników do Forda u nas znajdziesz?

Dywaniki Ford Fiesta świetnie sprawdzą się w każdych warunkach. Różnorodny wybór zestawów sprawi, że z łatwością znajdziesz idealny komplet w niewygórowanej cenie. Zapraszamy na https://dywaniki.com.pl/, gdzie prezentujemy m.in.:

dywaniki gumowe Ford Fiesta Hatchback od 2017 i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
gumowe dywaniki Ford Fiesta Hatchback (2008-2016)
dywaniki welurowe do Forda Fiesta (2011-2017)
samochodowe dywaniki Ford Fiesta (od 2017-)
dywaniki Ford Fiesta VI (2008-2011)
dywaniki tekstylne Ford Fiesta (2017-)
dywaniki welurowe Ford Fiesta (2011-2017)
dywaniki materiałowe Ford Fiesta (2008-2011)
gumowe dywaniki Ford Fiesta VI (2011-2017)
dedykowana mata do bagażnika Ford Fiesta hatchback (2008-2016)
gumowe dywaniki Ford Fiesta 2008-2017
welurowe dywaniki Ford Fiesta (2004-2008)
mata do bagażnika Ford Fiesta hatchback (od 2017)

Nowoczesne dywaniki do Forda Fiesta – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Forda Fiesta są w 100% wodoodporne. Efektywnie chronią podłoże przed przemoczeniem. Do ich produkcji stosuje się bezwonną mieszankę gumy o świetnych parametrach wytrzymałościowych. Dywaniki mają podwyższone ranty dla jeszcze skuteczniejszej ochrony przed wodą oraz wilgocią. U nas znajdziesz ogromny wybór zestawów idealnych na każdą porę roku.

Oferujemy także stylowe dywaniki welurowe do Forda Fiesta, które powstają z wysokiej jakości tkanin tekstylnych. Co je charakteryzuje? Miękkie, gęste runo, łatwość montażu i utrzymania w czystości. Wszechstronne dywaniki tekstylne Ford Fiesta znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/ford/fiesta/. Zapraszamy!