We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

OPEL Astra

Astra

Wyświetlanie 1–16 z 29 wyników

Dywaniki samochodowe Opel Astra

Dywaniki do Opla Astry, dostępne w naszym sklepie internetowym, to wysokiej klasy akcesoria samochodowe, które skutecznie chronią podłogę auta przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Współpracujemy z uznanymi producentami dywaników oraz mat bagażnikowych. W naszej ofercie znajdują się zarówno gotowe zestawy dedykowane, jak i pojedyncze modele. Już teraz sprawdź bogatą ofertę produktów!

Dywaniki do Opla Astry zapewniają niezawodną ochronę w każdej sytuacji. Zabezpieczają wnętrze pojazdu przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak woda, wilgoć, sól drogowa, brud itp. Nie zwijają się, nie przesuwają podczas podróży, a dzięki swoim właściwościom antypoślizgowym zapobiegają przemieszczaniu się przedmiotów po całym samochodzie. Nasze dywaniki podłogowe są idealnie dopasowane do konfiguracji siedzeń w Twoim pojeździe.

Jakie rodzaje dywaników do Opel Astra u nas znajdziesz?

Dywaniki Opel Astra znajdziesz na stronie naszego e-sklepu https://dywaniki.com.pl. Wśród nich zestawy gumowe i welurowe, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Opel Astra V K od 2015
Opel Astra H (Kombi 2005-2010) Dedykowane dywaniki i mata do bagażnika RKK – Zestaw Rigum
dywaniki welurowe Opel Astra (2009-2018)
mata do bagażnika Opel Astra H (Kombi 2005-2010)
dywaniki tekstylne do Opel Astra K (2015-)
dywaniki welurowe Opel Astra (2004-2014)
Opel Astra K Hatchback od 2015 dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki welurowe Opel Astra L (2022-)
mata do bagażnika Opel Astra J Sports Tourer (2010-2014)
Opel Astra J Sports Tourer 2010-2014 dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki gumowe Opel Astra IV J (2009-2018)
dywaniki samochodowe Opel Astra L Hatchback (od 2022-)

Praktyczne dywaniki do Opla Astra – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe Opel Astra mają podwyższone krawędzie, aby lepiej chronić podłogę przed namakaniem i wilgocią. Świetnie sprawdzają się podczas opadów, dlatego zimą są niezastąpione. Co ważne, wykonuje się je z mocnej mieszanki gumy o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. W razie potrzeby możesz wyjąć dywaniki i łatwo je wyczyścić. Szukasz porządnego zestawu dywaników gumowych? Sprawdź nasz asortyment!

Na uwagę zasługują lekkie i eleganckie welurowe dywaniki podłogowe do Opla Astry z otworami na zatrzaski montażowe. Ten model świetnie nadaje się na lato, ale nie tylko. Dobrze radzi sobie z ochroną podłoża przed brudem, plamami, zaciekami (posiada warstwę wodoodpornego materiału). Szczegóły oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej. Nowoczesne, miękkie w dotyku dywaniki podłogowe do Opla Astry prezentowane są na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/opel/astra/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!