We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

JEEP Compass

Compass

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Jeep Compass

Dywaniki do samochodu Jeep Compass to niezbędne wyposażenie wnętrza pojazdu. Chroni podłoże przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami. Gwarantuje skuteczne zabezpieczenie przed wodą oraz wilgocią. Niezastąpione w podróży – „wyłapują” okruszki oraz inne zabrudzenia, plamy, pył, ziemię, piach. Szeroki wybór modeli sprawia, że z łatwością znajdziesz w naszym e-sklepie dedykowany zestaw w niewygórowanej cenie. Zapraszamy!

Dywaniki Jeep Compass są odporne na przetarcia, zginanie, rozdarcie. Co istotne, nie przesuwają się w czasie jazdy zapewniając bezpieczne podróżowanie. Antypoślizgowa powierzchnia to kolejna zaleta dywaników samochodowych. Przedmioty leżące na podłodze lub w bagażniku nie przemieszczają się po podłożu. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego!

Jakie rodzaje dywaników znajdziesz w naszej ofercie?

Dywaniki samochodowe Jeep Compass dostępne są w dwóch wariantach:

dywaniki gumowe
dywaniki welurowe (tekstylne)

Oba rozwiązania są niezwykle praktyczne. Idealne dopasowanie dywaników sprawia, że dokładnie otulają podłogę między siedzeniami. Dzięki wygodnym otworom na klipsy łatwo je zamontujesz lub wyjmiesz w celu wyczyszczenia. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na https://dywaniki.com.pl/. Tam znajdziesz m.in.:

dywaniki gumowe Jeep Compass (od 2017- / od 2021-)
Jeep Compass (od 2017- / od 2021-) – dywaniki i mata do bagażnika
dywaniki welurowe do Jeep Compass / Compass MHEV (2017-)
dedykowana mata do bagażnika Jeep Compass (od 2017- / od 2021-)

Praktyczne dywaniki do Jeep Compass – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Jeep Compass świetnie radzą sobie z wodą i wilgocią. Wszystko za sprawą materiału, z którego zostały wykonane. Nieuczulająca guma jest bezpieczna dla alergików. Zapobiega przemoczeniu podłoża w samochodzie, a co za tym idzie – korozji. Dywaniki gumowe posiadają wyższe ranty doskonale chroniące przed topniejącym śniegiem lub zacinającym deszczem.

Warto również wypróbować dywaniki welurowe do Jeep Compass, które zdadzą egzamin w okresie letnim, choć nie tylko. Co je wyróżnia? Wzmocnienie pod piętami, wodoodporna warstwa materiału, gęste runo oraz solidne szycie. Eleganckie dywaniki welurowe Jeep Compass znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/jeep/compass/. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu!