We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FIAT Fullback

Fullback

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dywaniki samochodowe Fiat Fullback

Dywaniki do Fiata Fullback idealnie sprawdzą się w tym nowoczesnym pickupie zapewniając doskonały wygląd wnętrza pojazdu. Co najważniejsze jednak, ułatwią utrzymanie czystości w samochodzie, a także osłonią podłoże przed wodą czy innymi cieczami. Poszczególne zestawy dostępne w naszym asortymencie są odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Jeśli więc szukasz skutecznej ochrony przed błotem, piaskiem i innymi zanieczyszczeniami, sprawdź komplety do Fiata Fullback dostępne w naszym asortymencie!

Dywaniki samochodowe Fiat Fullback są wyprodukowane z trwałych materiałów, w tym tkanin tekstylnych. Nie podwijają się w czasie jazdy, zapewniają stabilność, posiadają antypoślizgową powierzchnię. Co więcej, są odporne na plamy i bezproblemowe w montażu. Charakteryzują się idealnym dopasowaniem do układu siedzeń w samochodzie.

Jakie rodzaje dywaników do Fiata u nas znajdziesz?

Dywaniki Fiat Fullback doskonale radzą sobie w zróżnicowanych warunkach terenowych oraz pogodowych. Do ich produkcji wykorzystuje się specjalną mieszankę gumy oraz wytrzymałe tekstylia. Wszystkie zestawy znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl/. Oferujemy m.in.:
dywaniki gumowe Fiat Fullback od 2016
dywaniki welurowe Fiat Fullback (od 2015)
samochodowe dywaniki do Fiata Fullback

Funkcjonalne dywaniki do Fiata Fullback – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Fiata Fullback mają wiele zalet: są wodoodporne, nie przecierają się, nie przesuwają podczas jazdy. Co ważne, wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością i świetnym wyglądem. Niestraszne im topniejące śniegi, błoto, brud. Zdadzą egzamin w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszej firmy!

Funkcjonalnym rozwiązaniem są też dywaniki welurowe do Fiata Fullback. Komplety tekstylne wyróżnia mocne szycie, odporność na zniszczenie, wysokie walory estetyczne oraz gęste i miękkie w dotyku runo. Wszystkie dywaniki welurowe Fiat Fullback znajdziesz na stronie e-sklepu https://dywaniki.com.pl/dywaniki/fiat/fullback/. Zapraszamy!