We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

NISSAN Leaf

Leaf

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Nissan Leaf

Dywaniki do Nissana Leaf świetnie radzą sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Ich podstawową funkcją jest ochrona podłoża pojazdu przed wpływem negatywnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć i brud. Dywaniki oraz maty do bagażnika, które również znajdziesz w naszym asortymencie starannie otulają powierzchnię między siedzeniami. Są antypoślizgowe oraz wodoodporne – niezastąpione przez okrągły rok. Jeśli szukasz dedykowanego zestawu dywaników do swojego auta, koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy!

Dywaniki samochodowe Nissan Leaf to tylko jedna z wielu propozycji. Współpracujemy z zaufanymi producentami, którzy tak jak my stawiają na wysoką jakość swoich produktów. Dywaniki nie przesuwają się w czasie jazdy, nie podwijają się, ani nie odkształcają. Są odporne na wodę, zginanie i rozdarcie. Mogą (a nawet powinny) być stosowane podczas wzmożonej eksploatacji pojazdu. Osłonią podłogę przed zaciekami czy plamami.

Jakie rodzaje dywaników do Nissana u nas znajdziesz?

Dywaniki Nissan Leaf to świetny pomysł na praktyczny prezent dla aktywnego kierowcy. Produkowane z mocnych materiałów posłużą przez długi czas. Oferujemy zestawy welurowe oraz gumowe, w tym także dedykowane maty do bagażnika. Wysokiej jakości komplety dopasowane do specyfiki wnętrza auta znajdziesz na https://dywaniki.com.pl, a wśród nich m.in.:

dywaniki gumowe Nissan Leaf od (2017-)
dywaniki welurowe Nissan Leaf
maty do bagażnika Nissan Leaf

Praktyczne dywaniki do Nissan Leaf – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Nissan Leaf sprawdzą się o każdej porze roku. Są antyalergiczne, łatwo utrzymać je w czystości, nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji. Specjalna mieszanka gumy nie posiada zapachu. Jest elastyczna, ale wytrzymała. Zestawy gumowe zdadzą egzamin w okresie jesienno-zimowych opadów. W podróży z rodziną zabezpieczą podłoże przed błotem, piachem, sierścią, okruszkami czy wylanym napojem.

Na uwagę zasługują również funkcjonalne dywaniki welurowe Nissan Leaf. Mocowane są za pomocą specjalnych otworów montażowych na klipsy. Posiadają gęste runo, wzmocnienia przy piętach oraz wodoodporną warstwę materiału. Nienagannie wyglądają nawet mimo wzmożonej eksploatacji samochodu. Praktyczne dywaniki welurowe do Nissana Leaf znaleźć można na stronie naszego sklepu internetowego https://dywaniki.com.pl/dywaniki/nissan/leaf/. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem!