We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FORD B-Max

B-Max

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dywaniki samochodowe Ford B-Max

Dywaniki do Forda B-Max świetnie sprawdzą się w każdą pogodę. Wyróżniają się wysoką odpornością na zniszczenie oraz działanie innych niekorzystnych czynników zewnętrznych. Znakomicie sprawdzą się podczas jazdy po mieście, jak i w dalszej podróży. Chronią przed zabrudzeniami, błotem, zaciekami. Zapewniają optymalne zabezpieczenie przed wodą – dzięki temu przeciwdziałają korozji.

Dywaniki samochodowe Ford B-Max są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Poszczególne modele nie podwijają się, mocno „trzymają” się podłoża, są antypoślizgowe. Skutecznie „wyłapują” zanieczyszczenia i łatwo je zamontować. Co najważniejsze, idealnie pasują do układu siedzeń w pojeździe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Jakie rodzaje dywaników do Forda u nas znajdziesz?

Dywaniki Ford B-Max dostępne są w dwóch wariantach: zestawy welurowe oraz gumowe. Wszystkie znaleźć można na stronie https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:
dywaniki gumowe Ford B-Max (2012-2017)
dywaniki gumowe Ford B-Max (2012-2017)
maty do bagażnika Ford B-Max

Nowoczesne dywaniki do Forda B-Max – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Forda B-Max to niezbędne wyposażenie samochodu. Mocna, bezzapachowa mieszanka gumy jest wodoodporna i neutralna dla otoczenia. Dzięki świetnym parametrom wytrzymałościowym komplety te przetrwają wzmożoną eksploatację. Dywaniki są skrojone na miarę wnętrza pojazdu. Łatwo utrzymasz je w czystości sięgając po odkurzacz lub mokrą gąbkę.

Oferujemy również funkcjonalne dywaniki welurowe do Forda B-Max wyprodukowane z trwałych materiałów tekstylnych. Dzięki specjalnym otworom montażowym na klipsy bez problemu położysz je na podłodze w samochodzie. Idealne rozwiązanie na sezon wiosenno-letni, ale nie tylko. Wysokiej jakości dywaniki welurowe Ford B-Max znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/ford/b-max/. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!