We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

VOLVO XC40

XC40

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Volvo XC40

Dywaniki do Volvo XC40 idealnie sprawdzą się w tym nowoczesnym pojeździe. Pasują do podłoża jak ulał, skutecznie zabezpieczając je przed negatywnymi czynnikami z zewnątrz. Chronią wnętrze samochodu przed wilgocią, błotem, topniejącym śniegiem wniesionym na butach, czy też sierścią czworonoga. Zapewniają komfort jazdy o każdej porze roku. Są łatwe w montażu i doskonale radzą sobie w okresie wzmożonych opadów atmosferycznych.

Dywaniki samochodowe Volvo XC40 to niezbędne akcesorium korzystnie wpływające na wygląd wnętrza pojazdu. Nie podwijają się podczas jazdy i są odporne na przetarcia, rozdarcie oraz działanie wody. Niezastąpione w czasie transportu różnej maści rzeczy, zakupów, materiałów remontowych itd. Jeśli więc szukasz porządnych dywaników dla siebie lub jako prezent, sprawdź asortyment naszego sklepu internetowego!

Jakie dywaniki do Volvo XC40 u nas znajdziesz?

Dywaniki Volvo XC40 powstają z trwałych materiałów, takich jak specjalna mieszanka gumy, welur oraz mocne materiały tekstylne. Dzięki nim łatwiej jest utrzymać porządek w samochodzie. Dywaniki można wielokrotnie czyścić na mokro lub na sucho – w zależności od rodzaju zabrudzenia. Gotowe zestawy dedykowane znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Volvo XC40 / XC40 Recharge (2018-)
dywaniki welurowe do Volvo XC40 (2018-)
Volvo XC40 / XC40 Recharge (od 2018-) dywaniki i mata do bagażnika – zestaw Rigum
mata bagażnikowa Volvo XC40 / XC40 Recharge (od 2018-)

Wysokiej jakości dywaniki do Volvo XC40 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Volvo XC40 pozwalają cieszyć się wygodą podróżowania. Posiadają wysokie walory estetyczne. Są produkowane z wysokiej jakości mieszanki gumy. Łatwo utrzymać je w czystości, co ma szczególne znaczenie w okresie jesienno-zimowym. Każdy zestaw zaopatrzono w podwyższone krawędzie dla lepszej ochrony przed wodą oraz wilgocią. W efekcie żadna ciecz (na przykład rozlana kawa) nie przedostanie się pod spód gumowego dywanika.

Oferujemy również nowoczesne dywaniki welurowe Volvo XC40, które wykazują wysoką odporność na przetarcia. Posiadają wzmocnienia, solidne szycie przy krawędziach oraz otwory na klipsy montażowe. Stylowe, miękkie w dotyku dywaniki welurowe do Volvo XC40 znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/volvo/xc40/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną naszego ofertą e-sklepu!