We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FORD C-Max

C-Max

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dywaniki samochodowe Ford C-Max

Dywaniki do Forda C-Max znajdziesz w szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego. Wszystkie wyprodukowano z solidnych materiałów, które wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zanieczyszczenia. Dywaniki nie przecierają się, świetnie wyglądają i są idealnie dopasowane do układu siedzeń w samochodzie. Doskonale radzą sobie w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Dywaniki samochodowe Ford C-Max świetnie będą się prezentować w nowoczesnym wnętrzu pojazdu. Jednocześnie zabezpieczą je przed wilgocią, rozlaną wodą czy topniejącym śniegiem. Specjalne materiały wodoodporne nie tylko doskonale wyglądają, ale są przede wszystkim funkcjonalne. Jeśli więc szukasz idealnego zestawu, sprawdź ofertę naszego e-sklepu!

Jakie rodzaje dywaników do Forda u nas znajdziesz?

Dywaniki Ford C-Max ułatwiają utrzymanie czystości w samochodzie. Wystarczy odkurzacz, aby odświeżyć ich powierzchnię i cieszyć się komfortem podróżowania. Oferujemy zestawy w dwóch wariantach: welurowe oraz gumowe. Udostępniamy je na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:
dywaniki tekstylne Ford C-Max (2015-2019)
dywaniki welurowe Ford C-Max (2010-2015)
dywaniki gumowe Ford C-Max

Nowoczesne dywaniki do Forda C-Max – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Forda C-Max posłużą przez lata gwarantując wygodę oraz bezpieczeństwo jazdy o każdej porze roku. Wodoodporny materiał świetnie radzi sobie z wszelkimi cieczami, deszczem czy śniegiem. Dodatkowo zabezpieczy podłoże auta przed okruszkami, piaskiem, błotem itd. Specjalna mieszanka gumy jest bezwonna, trwała i neutralna dla otoczenia. Każdy zestaw gumowych dywaników jest idealnie dopasowany do specyfiki wnętrza pojazdu marki Ford.

Oferujemy ponadto niezawodne dywaniki welurowe do Forda C-Max, wykonane z najwyższej jakości tkanin tekstylnych. Charakteryzują się mocnym szyciem oraz miękkim, gęstym runem. Posiadają otwory montażowe na klipsy, za pomocą których bez problemu zamocujesz dywaniki na podłodze w samochodzie. Stylowe dywaniki welurowe Ford C-Max znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/ford/c-max/. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!