We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

DACIA Jogger

Jogger

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Dacia Jogger

Dywaniki do Dacia Jogger świetnie radzą sobie w najtrudniejszych warunkach podróżowania. Wylany sok, błoto, okruszki, piach, topniejący śnieg wniesiony na obuwiu – zestawy dywaników dostępne w asortymencie naszej firmy doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Rodzinna Dacia Jogger sprzyja jeździe miejskiej, a także dalszym wyprawom na czterech kołach. Warto więc zadbać o nienaganny wygląd wnętrza pojazdu.

Dywaniki samochodowe Dacia Jogger pozwolą Ci osłonić podłogę w aucie przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Specjalne wodoodporne materiały zapewniają skuteczną ochronę przed wilgocią oraz korozją. Ultramocna guma czy też porządne tekstylia połączone z ponadczasowym designem gwarantują najwyższy komfort użytkowania dywaników przez długi czas. Wszystkie komplety do Dacia Jogger znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego!

Jakie rodzaje dywaników do Dacia u nas znajdziesz?

Dywaniki Dacia Jogger doskonale pasują do specyfiki wnętrza samochodu. Dokładnie „otulają” podłogę między siedzeniami chroniąc przed brudem i wilgocią. To praktyczne akcesorium pozwoli Ci cieszyć się codzienną jazdą z całą rodziną. Specjalne otwory na klipsy montażowe ułatwiają zakładanie/zdejmowanie dywaników, a podwyższone ranty w modelach gumowych jeszcze lepiej chronią przed wodą. Dedykowane komplety znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Dacia Jogger od 2022
dywaniki Dacia Jogger 5m (od 2022) dedykowany zestaw z matą do bagażnika RKK
mata do bagażnika Dacia Jogger 5 miejsc (od 2022)
dywaniki welurowe Dacia Jogger

Praktyczne dywaniki do Dacia Jogger – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Dacia Jogger przydadzą się o każdej porze roku, doskonale chroniąc wnętrze samochodu przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi i terenowymi. Są odporne na brud, przetarcia oraz rozdarcie. Bezwonna mieszanka gumy jest neutralna dla otoczenia. Dywaniki łatwo utrzymasz w czystości – możesz je odkurzać lub czyścić na mokro. Wszystkie zestawy dostępne w naszym asortymencie nie przesuwają się w trakcie jazdy, zapewniając bezpieczeństwo oraz wygodę podróżowania.

W naszym sklepie internetowym znaleźć można również dywaniki tekstylne do Dacia Jogger wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na wilgoć. Dzięki nim utrzymasz porządek w pojeździe, a w razie potrzeby, szybko je zdemontujesz w celu usunięcia zanieczyszczeń. Niezawodne dywaniki welurowe do Dacia Jogger znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl/dywaniki/dacia/jogger/. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy!