We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN C3 Aircross

C3 Aircross

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dywaniki samochodowe Citroen C3 Aircross

Dywaniki do Citroena C3 Aircross to gwarancja niezawodności w każdej sytuacji. Są idealnie dopasowane do specyfiki wnętrza nowoczesnego suv-a Aircross. Wyróżnia je znakomity, ponadczasowy design, trwałość oraz funkcjonalność. Co ważne, wszystkie zestawy dywaników są odporne na zniszczenie, wilgoć i inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dywaniki samochodowe Citroen C3 Aircross są antyalergiczne, bezpieczne dla otoczenia. Efektywnie wyłapują brud, piasek, błoto, okruszki itd. Nie podwijają się, nie przesuwają po podłożu, są odporne na rozdarcie. Dzięki specjalnym otworom łatwo można je zamontować lub zdemontować. Dywaniki bez problemu utrzymasz w czystości – wystarczy regularne odkurzanie.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen C3 Aircross zapobiegają przemoczeniu podłoża w samochodzie i tym samym chronią przed korozją. Szeroki wybór zestawów znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Citroen C3 Aircross (od 2017- / od 2021-)
dywaniki welurowe Citroen C3 Aircross (od 2017- / od 2021-)
dedykowane maty do bagażnika Citroen C3 Aircross
dywaniki samochodowe Citroen C3 Aircross (od 2017)

Praktyczne dywaniki do Citroena C3 Aircross – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena C3 Aircross to najlepsza ochrona przed wilgocią. Przydadzą się zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Posiadają otwory montażowe oraz podwyższony rant. Produkowane są z mocnej gumy o świetnych parametrach wytrzymałościowych. Nie podwijają się w czasie podróży zapewniając bezpieczną jazdę.

W różnorodnym asortymencie naszej firmy znaleźć można także eleganckie dywaniki welurowe do Citroena C3 Aircross. Co je wyróżnia? Mocne szycie, gęste, przyjemne w dotyku runo, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Modele te są lekkie i wytrzymałe. Dywaniki materiałowe Citroen C3 Aircross znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/c3-aircross/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!