We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN Spacetourer

Spacetourer

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Dywaniki samochodowe Citroen Spacetourer

Dywaniki do Citroena Spacetourer są optymalnie dopasowane do wnętrza pojazdu. Do ich produkcji używa się wytrzymałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Co je wyróżnia? Dbałość o detal, nowoczesne wzornictwo oraz funkcjonalność. Dywaniki samochodowe są odporne na wodę oraz wilgoć. Ponadto „wychwytują” wszelkie zabrudzenia: błoto, piach, okruszki itd.

Dywaniki samochodowe Citroen Spacetourer świetnie radzą sobie w każdej sytuacji. Zapobiegają przemoczeniu podłoża, łatwo utrzymać je w czystości i co ważne, bez problemu zamontujesz je w pojeździe. Zestawy dostępne w naszym asortymencie są odporne na rozdarcie i przetarcia. Nie podwijają się, nie przesuwają podczas jazdy. Sprawdź asortyment naszego e-sklepu!

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen Spacetourer to gwarancja wytrzymałości oraz niezawodności. Zdadzą egzamin na co dzień, w pracy, do jazdy miejskiej, jak i na dalszych trasach. Warto zajrzeć na https://dywaniki.com.pl/. Znajdziesz tam m.in.:

dywaniki gumowe Citroen Spacetourer (8 miejsc od 2016-)
dywanik gumowy Citroen Spacetourer 2. rząd (5 miejscowy od 2016-)
dywaniki gumowe Citroen Spacetourer L2 (od 2016) 8 miejsc
mata do bagażnika Citroen Spacetourer
gumowe dywaniki Citroen Spacetourer 9 miejsc L2 (od 2016)
gumowy dywanik Citroen SpaceTourer 2 miejscowy (od 2016-) z przejściem do 2. rzędu
dywaniki samochodowe Citroen Spacetourer (5 miejsc od 2016-)
dywanik Citroen Spacetourer 3. rząd (od 2016-)
dywanik Citroen Spacetourer (2. rząd do wersji 6 miejscowej od 2016-)

Praktyczne dywaniki do Citroena Spacetourer – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena Spacetourer nie mają sobie równych, jeśli chodzi o wodoodporność. Są wyprodukowane ze specjalnej mieszanki gumy o neutralnym zapachu. Posiadają wyższy rant dla jeszcze większej ochrony. Pełną gamę produktów w tej kategorii znaleźć można na stronie naszego sklepu internetowego.

Na uwagę zasługują także eleganckie dywaniki welurowe do Citroena Spacetourer, wykonane z wytrzymałych materiałów tekstylnych. Dywaniki zapewniają komfortową, a przede wszystkim bezpieczną jazdę. Ponadczasowe dywaniki materiałowe Citroen Spacetourer znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/spacetourer/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!