We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

MERCEDES EQV

EQV

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Mercedes EQV

Dywaniki do Mercedesa EQV doskonale sprawdzą się w tym elektrycznym vanie. Samochód pomieści nawet 8 osób, dlatego świetnie nada się do dalszych podróży w większym gronie. Dzięki dywanikom skutecznie zabezpieczysz podłoże w pojeździe przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, błoto, ziemia, okruszki itp. Nasza firma oferuje szeroki wybór gotowych zestawów, jak i pojedyncze elementy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Dywaniki samochodowe Mercedes EQV wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi oraz świetnymi parametrami wytrzymałościowymi. Wyglądają nowocześnie i są funkcjonalne. Przetrwają nawet długotrwałą, wzmożoną eksploatację. Osłonią podłogę w samochodzie przed zabrudzeniem oraz trwałym uszkodzeniem (m.in. korozją).

Jakie rodzaje dywaników do Mercedesa oferujemy?

Dywaniki Mercedes EQV zdadzą egzamin niezależnie od pory roku. Nie przecierają się, nie blakną, nie podwijają się podczas jazdy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów dają gwarancję długiego użytkowania. Ułatwią utrzymanie porządku w samochodzie, a Tobie zapewnią komfort podróżowania. Zapraszamy na stronę e-sklepu https://dywaniki.com.pl, gdzie znaleźć można m.in.:

dywaniki gumowe Mercedes EQV
dywaniki welurowe Mercedes EQV
dedykowana mata do bagażnika Mercedes EQV 8/9 miejsc (L1. L2 od 2021-)

Praktyczne dywaniki do Mercedes EQV – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Mercedesa EQV to wygoda i bezpieczeństwo jazdy zarówno latem, jak i zimą. Wykonywane są z mocnej mieszanki gumy, która nie uczula, zatem mogą być stosowane w pojazdach użytkowanych przez alergików. Dywaniki posiadają wyższe krawędzie chroniące podłoże przed przemoczeniem. Są antypoślizgowe, a ich czyszczenie – niewymagające.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ponadto dywaniki welurowe do Mercedesa EQV. Są one nieco lżejsze od modeli gumowych, ale równie wytrzymałe. Posiadają gęste runo, mocne szycie oraz wodoodporną warstwę materiału. Niezawodne dywaniki welurowe do Mercedesa EQV dostępne są na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/mercedes/eqv/. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!