We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FIAT Ducato

Ducato

Dywaniki samochodowe Fiat Ducato

Dywaniki do Fiata Ducato to niezawodne rozwiązanie chroniące podłogę w pojeździe przed zniszczeniem. Wysokiej jakości materiały wykorzystywane do ich produkcji gwarantują wieloletnie użytkowanie. Osłonią podłoże przed brudem oraz wilgocią, a co za tym idzie, przed korozją. Optymalnie dopasowany zestaw zapewni wygodne podróżowanie samochodem dostawczym na krótkich i dłuższych trasach.

Dywaniki samochodowe Fiat Ducato to obowiązkowe wyposażenie pojazdu. Przydadzą się w każdej sytuacji – podczas jazdy miejskiej, transportu towaru itd. Skutecznie wyłapują piach, błoto, kurz i inne zanieczyszczenia. Nie podwijają się i nie przesuwają gwarantując stabilność podłoża. Są antypoślizgowe, a co więcej, posiadają doskonałe walory estetyczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Jakie rodzaje dywaników do Fiata u nas znajdziesz?

Dywaniki Fiat Ducato zdadzą egzamin o każdej porze roku, niezależnie od pogody. U nas znaleźć można zestawy gumowe oraz tekstylne, odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wszystkie komplety udostępniamy na stronie e-sklepu https://dywaniki.com.pl/. Oferujemy m.in.:
dywaniki gumowe Fiat Ducato 2. rząd od 2006
Fiat Ducato 2 rzędy od 2006
Fiat Ducato 3 miejscowy (od 2006- / od 2022)
dywaniki welurowe Fiat Ducato (od 2006)
mata do bagażnika Fiat Ducato

Praktyczne dywaniki do Fiata Ducato – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Fiata Ducato są wyprodukowane z mocnej mieszanki gumy o wyjątkowych parametrach wytrzymałościowych. Łatwo je zamontować i zdemontować. Ponadto nie sprawiają problemu w czyszczeniu – wystarczy regularne odkurzanie. Charakteryzują się trwałością, ponadczasowym wyglądem oraz dbałością o detal. Dywaniki gumowe są bezzapachowe i w pełni wodoodporne.

Praktycznym rozwiązaniem są również lekkie dywaniki welurowe do Fiata Ducato, które powstają z mocnych materiałów tekstylnych. One również efektywnie chronią przed wilgocią. Jeśli więc rozglądasz się za funkcjonalnymi dywanikami do samochodu dostawczego Fiat Ducato, sprawdź stronę https://dywaniki.com.pl/dywaniki/fiat/ducato/, gdzie znajdziesz porządne dywaniki welurowe Fiat Ducato. Zapraszamy!