We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

OPEL Zafira

Zafira

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Dywaniki samochodowe Opel Zafira

Dywaniki do Opla Zafira to wysokiej jakości akcesorium zapewniające optymalną ochronę przed zniszczeniem podłoża w samochodzie. W naszym sklepie internetowym znaleźć można gotowe zestawy lub pojedyncze modele dopasowane do specyfiki wnętrza pojazdu. Każdy został wykonany z porządnych materiałów odpornych na zabrudzenie, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!

Dywaniki samochodowe Opel Zafira posłużą przez długi czas. Wyróżniają się dbałością o detal i nowoczesnym designem. Wpasują się we wnętrze auta zabezpieczając je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. W naszym asortymencie znaleźć można ponadto dedykowane maty do bagażnika wyprodukowane z równie wytrzymałych materiałów. Sprawdź naszą ofertę!

Jakie rodzaje dywaników Opel Zafira u nas znajdziesz?

Dywaniki do Opel Zafira idealnie pasują do układu siedzeń w samochodzie. Komplety welurowe oraz gumowe znajdziesz na https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Opel Zafira C 5 miejscowy od 2012
dywaniki welurowe Opel Zafira (2005-2011)
dywaniki samochodowe Opel Zafira (2005-2011)
dywaniki gumowe Opel Zafira C 7m od 2012
gumowe dywaniki Opel Zafira B 5 miejscowy 2005-2011
dywaniki Opel Zafira C 5m od 2012
dywaniki tekstylne Opel Zafira (od 2012)
Opel Zafira B 7m (2005-2011) – Dywaniki samochodowe Z4L
dywaniki gumowe Opel Zafira C 7 miejscowy od 2012

Praktyczne dywaniki do Opla Zafira – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Gumowe dywaniki do Opel Zafira świetnie sprawdzą się zimą i w porze wzmożonych opadów atmosferycznych. Są w pełni wodoodporne. Mają nowoczesny wygląd, a co istotne, bez problemu utrzymasz je w czystości. Posiadają podwyższone krawędzie dla lepszej ochrony przed wilgocią. Praktyczny zestaw dywaników samochodowych znakomicie sprawdzi się jako prezent dla osoby zmotoryzowanej.

Oferujemy także niezawodne maty do bagażnika i dywaniki tekstylne Opel Zafira. Te drugie powstają z mocnych tkanin odpornych na przetarcia. Są lekkie, wygodne w użytkowanie oraz łatwe w montażu/demontażu. Stylowe dywaniki welurowe do Opla Zafira znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/opel/zafira/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dywaników samochodowych naszej firmy!