We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

MERCEDES C-Klasa

C-Klasa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Dywaniki samochodowe Mercedes C-Klasa

Dywaniki do Mercedesa C-Klasa ułatwiają utrzymanie porządku w samochodzie, co pozwala cieszyć się komfortem jazdy w każdych warunkach. Zabezpieczają podłoże w pojeździe przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, zanieczyszczenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Do tego świetnie wyglądają przez długi czas. Wystarczy regularne odkurzanie. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego z dywanikami!

Dywaniki samochodowe Mercedes C-Klasa łatwo i szybko zamontujesz, a w razie potrzeby wyczyścisz. Komplety dostępne w naszym e-sklepie są starannie wykonane, mocne, odporne na przetarcia i odkształcenia. Nie podwijają się w czasie jazdy. Mają wiele zalet, dzięki którym Ty możesz bezpiecznie podróżować bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Jakie rodzaje dywaników do Mercedesa u nas znajdziesz?

Dywaniki Mercedes C-Klasa mają idealnie dopasowane kształty. Dokładnie osłaniają powierzchnię podłogi wokół siedzeń. Są lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Wszystkie dedykowane zestawy znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl , a wśród nich m.in.:

gumowa mata do bagażnika Mercedes C-Klasa Kombi (2014-2021)
dywaniki gumowe Mercedes C-Klasa W/S204 2007-2014
dywaniki welurowe Mercedes C-Klasa (2007-2014)
dywaniki tekstylne Mercedes C-Klasa (2000-2007)
dywaniki samochodowe Mercedes C-Klasa (od 2014)
dywaniki welurowe Mercedes C-Klasa (1993-2001)
Mercedes C-Klasa (kombi 2014-2021) dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki gumowe Mercedes C-Klasa W/S203 2000-2006
Mercedes C-Klasa (Kombi 2014-2021) Dywaniki i mata do bagażnika
dywaniki gumowe Mercedes C-Klasa (od 2022)

Praktyczne dywaniki do Mercedes C-Klasa – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Mercedesa C-Klasa produkowane są z nieuczulającej mieszanki gumy. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały, a także wodoodporny. Nie powoduje alergii, a co więcej, bez problemu utrzymasz dywaniki gumowe w czystości. Dzięki antypoślizgowej powierzchni uniemożliwiają przemieszczanie się przedmiotów wewnątrz pojazdu i w bagażniku.

Oferujemy ponadto stylowe dywaniki welurowe do Mercedesa C-Klasa, charakteryzujące się porządnym szyciem, odpornością na rozdarcie oraz eleganckim wyglądem. Zestawy tekstylne sprawdzą się latem, ale nie tylko. Posiadają wodoodporną warstwę materiału. Są przyjemne w dotyku i wygodne w codziennym użytkowaniu. Znajdziesz je wszystkie na stronie naszej firmy: https://dywaniki.com.pl/dywaniki/mercedes/c-klasa/. Zapraszamy!