We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN DS4

DS4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dywaniki samochodowe Citroen DS4

Dywaniki do Citroena DS4 doskonale sprawdzą się latem, jak i zimą. Stanowią niezawodną barierę przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Osłonią podłoże samochodu ułatwiając utrzymanie czystości wewnątrz pojazdu. Piach, błoto, okruszki, brud wniesiony na butach nie są problemem, gdy zaopatrzymy się w praktyczne dywaniki dopasowane do specyfiki danego modelu auta.

Dywaniki samochodowe Citroen DS4 to podstawowe akcesorium, dzięki któremu można zadbać o nienaganny wygląd wnętrza tego modelu Citroena. Każdy zestaw jest idealnie dopasowany, porządnie wykonany i estetyczny. Do ich produkcji używa się najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Szukasz niezawodnego kompletu dywaników do Citroena? Sprawdź asortyment naszej firmy!

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen DS4 w wersji tekstylnej oraz gumowej znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl/. Oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Citroen DS4 2010-2018
welurowe dywaniki samochodowe do Citroen DS4 (2022-)
dywaniki Citroen DS4 (od 2022-)
dedykowane maty do bagażnika Citroen DS4

Praktyczne dywaniki do Citroena DS4 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena DS4 wyposażone są w otwory montażowe na klipsy. Zestawy te są wykonane z mocnej, bezzapachowej gumy. Zdadzą egzamin w każdą, nawet najgorszą pogodę. Łatwo utrzymać je w czystości – wystarczy odkurzacz, ewentualnie mokra gąbka z odrobiną detergentu. Dywaniki nie podwijają się, są wodoodporne i świetnie się prezentują.

Do wyboru mamy również eleganckie dywaniki welurowe do Citroena DS4, wyróżniające się trwałoścą, funkcjonalnością oraz porządnym szyciem. Praktyczne zestawy materiałowe do Citroena DS4 znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/ds4/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem!