We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

MERCEDES Citan

Citan

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dywaniki samochodowe Mercedes Citan

Dywaniki do Mercedesa Citan nie mają sobie równych w zakresie funkcjonalności i wygody użytkowania pojazdu. Skutecznie chronią wnętrze auta przed zniszczeniem, a w razie zabrudzenia są bezproblemowe w czyszczeniu (wystarczy odkurzanie na sucho lub mokro). Dywaniki wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Dywaniki samochodowe Mercedes Citan łatwo się montuje i demontuje. Ich ogromną zaletą jest odporność na rozdarcie, przetarcia czy blaknięcie. Dywaniki nie podwijają się, zapewniając bezpieczeństwo podróżowania w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Na uwagę zasługują także dedykowane maty do bagażnika, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Stylowe dywaniki to także świetny pomysł na praktyczny prezent dla osoby zmotoryzowanej.

Jakie rodzaje dywaników do Mercedesa u nas znajdziesz?

Dywaniki Mercedes Citan są wytrzymałe i nowocześnie wyglądają. Dokładnie „otulają” podłoże w samochodzie, wyłapując brud, kurz, błoto, okruszki i inne zanieczyszczenia. Wszystkie dostępne modele znaleźć można na stronie naszego e-sklepu https://dywaniki.com.pl . Oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Mercedes Citan 2 miejscowy (od 2022-)
dywaniki samochodowe Mercedes Citan 2 miejscowy (2012-2022)
dedykowana mata do bagażnika Mercedes Citan (2012-2021)
dywaniki gumowe Mercedes Citan 5 miejscowy (od 2022)
dywaniki welurowe Mercedes Citan (od 2012)
dywaniki Mercedes Citan 5 miejscowy (2012-2022)
Mercedes Citan (od 2012) dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki samochodowe Mercedes Citan (5 miejsc od 2022-)

Praktyczne dywaniki Mercedes Citan – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Mercedesa Citan znakomicie chronią przed wodą i wilgocią. Powstają z nieuczulającej mieszanki gumy. Są antypoślizgowe – dzięki temu zapobiegają przemieszczaniu się przedmiotów na podłodze i w bagażniku. Dywaniki dostępne w naszym e-sklepie posiadają otwory montażowe na klipsy. Modele gumowe wyposażono również w podwyższone ranty dla lepszej ochrony przed wodą.

Proponujemy ponadto stylowe dywaniki welurowe do Mercedesa Citan, wyróżniające się wzmocnionym szyciem, niewielką wagą oraz wygodą użytkowania. Sprawdzą się w szczególności latem. Od spodu posiadają wodoodporną warstwę materiału, dlatego radzą sobie z wilgocią. Zachęcamy do zapoznania się z zestawami dostępnymi na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/mercedes/citan/. Zapraszamy!