We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FORD Transit Custom

Transit Custom

Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników

Dywaniki samochodowe Ford Transit Custom

Dywaniki do Forda Transit Custom nie mają sobie równych, jeśli chodzi o skuteczność w walce z zabrudzeniami i wilgocią. Idealnie wpasowują się w specyfikę wnętrza pojazdu. Dokładnie osłaniają podłoże, chroniąc je przed piachem, błotem, cieczami i innymi zanieczyszczeniami. Zestawy dywaników wyprodukowane z mocnych materiałów są również odporne na przetarcia, odkształcenia, zagięcia czy blaknięcie.

Dywaniki Ford Transit Custom są wszechstronne, eleganckie oraz wodoodporne. Można je czyścić przy użyciu odkurzacza lub zwilżonej szmatki. Niestraszne im plamy czy zacieki. Świetnie radzą sobie zarówno w okresie jesienno-zimowym, jak i latem. Topniejący śnieg lub rzęsisty deszcz stwarzają niekorzystne warunki wewnątrz pojazdu. Mogą powodować korozję, dlatego tak istotne jest zamontowanie w samochodzie odpowiednio dopasowanego zestawu dywaników. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy.

Jakie rodzaje dywaników do Forda u nas znajdziesz?

Dywaniki samochodowe Ford Transit Custom nie przesuwają się w trakcie jazdy, nie podwijają się i nie ulegają odkształceniom. Komplety gumowe i welurowe znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:
dywaniki gumowe Ford Transit Custom 9 miejsc (manual od 2012- / od 2018-)
dywaniki Ford Transit Custom 5 miejsc 2012-2018
dywaniki samochodowe Ford Transit Custom 8 miejsc 2012-2018
Ford Transit Custom L2 (8/9 miejsc manual od 2018-) Dedykowane dywaniki i mata do bagażnika L2 – Zestaw Rigum
dedykowana mata do bagażnika Ford Transit Custom L2 (8/9 miejsc 2012- / 2018-)
dywaniki Ford Transit Custom (3 miejscowy 2012-2018)
dywaniki Ford Custom 8/9 miejsc od 2018
gumowe dywaniki Ford Transit Custom 6 miejsc 2012-2018
dywaniki w zestawie z dedykowaną matą do bagażnika Ford Transit Custom L2 (8 miejsc 2012-2018)
dywaniki Ford Transit Custom 8 miejsc (automat od 2020-)
dywanik Ford Transit Custom 2 miejsca (automat od 2020-)
dywaniki Ford Transit Custom 1+1 (2 miejscowy 2012-2018)
dywaniki samochodowe Ford Transit Custom L2 (9 miejsc 2012-2018)

Nowoczesne dywaniki do Forda Transit Custom – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Forda Transit Custom to doskonały wybór na porę jesienno-zimową, ponieważ znakomicie chronią podłoże przed wilgocią, o którą nietrudno w deszczowe dni. Produkowane są z wytrzymałej, bezzapachowej gumy. Zapobiegają przemieszczaniu się przedmiotów po podłodze. Wykonuje się je na podstawie precyzyjnego skanu 3D powierzchni podłogi oraz komory bagażnika. Dywaniki gumowe nie uczulają i są w pełni bezpieczne dla alergików.

Oferujemy także dywaniki welurowe do Forda Transit Custom, posiadające wodoodporną warstwę materiału oraz wzmocnienie przy piętach. Każdy zestaw idealnie pasuje do konfiguracji siedzeń w pojeździe. Eleganckie dywaniki tekstylne Ford Transit Custom znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/ford/transit-custom/. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem!