We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FORD Mondeo

Mondeo

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Dywaniki samochodowe Ford Mondeo

Dywaniki do Forda Mondeo łączą praktyczność z ponadczasową estetyką. Znajdą zastosowanie o każdej porze roku. Efektywnie zabezpieczą podłoże przed wpływem takich czynników, jak wilgoć, zanieczyszczenia, plamy czy zacieki. Wszystkie modele dostępne w asortymencie naszej firmy pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy priorytetowo traktują takie kwestie, jak bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Zachęcamy do zakupów w naszym e-sklepie!

Dywaniki samochodowe Ford Mondeo wyróżniają się nowoczesnym designem, idealnym dopasowaniem oraz ponadprzeciętną trwałością. Łatwo je zamontujesz zapewniając sobie wygodę podróżowania. Praktyczne dywaniki „wyłapią” wszelkie zabrudzenia, w tym okruszki, błoto, piasek, żwir itd. Wystarczy odkurzacz lub wilgotna szmatka, aby usunąć sypkie zanieczyszczenia, kurz czy ewentualne plamy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Jakie rodzaje dywaników do Forda u nas znajdziesz?

Dywaniki Ford Mondeo gwarantują stabilność, są antypoślizgowe i nie podwijają się. U nas znaleźć można zestawy wykonane ze specjalnej gumy lub mocnych materiałów tekstylnych. Zapraszamy na https://dywaniki.com.pl/, gdzie nie mogło zabraknąć takich modeli, jak:
dywaniki gumowe Ford Mondeo V od 2014
dedykowana mata do bagażnika Ford Mondeo MK V kombi (od 2014-)
dywaniki gumowe Ford Mondeo MK IV kombi (2007-2014)
dywaniki welurowe Ford Mondeo (od 2014)
dywaniki tekstylne Ford Mondeo (2012-2014)
gumowa mata do bagażnika Ford Mondeo MK IV kombi (2007-2014)
Ford Mondeo Kombi (MK V od 2014-) Dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki welurowe Ford Mondeo (2007-2012)
dywaniki samochodowe Ford Mondeo IV, V (2007-2022)
tekstylne dywaniki Ford Mondeo (2000-2007)

Nowoczesne dywaniki do Forda Mondeo – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Forda Mondeo wykazują wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Są odporne na pęknięcia, a także na wodę i wilgoć. Innowacyjna mieszanka gumy sprawdzi się przy wzmożonej eksploatacji samochodu. Zestawy te są bezpieczne dla otoczenia – nie powodują alergii. Doskonale zdadzą egzamin w okresie jesiennych i wiosennych deszczy, a także zimą.

Na uwagę zasługują także miękkie, ale mocno “trzymające się” podłoża dywaniki welurowe do Forda Mondeo. Przyjemne w dotyku runo, wodoodporna warstwa materiału zamieszczona od spodu oraz wzmocnione szycie przy krawędziach, to tylko niektóre zalety tych zestawów. Funkcjonalne dywaniki welurowe Ford Mondeo znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/ford/mondeo/. Pozostajemy do Twojej dyspozycji!