We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

PORSCHE Macan

Macan

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dywaniki samochodowe Porsche Macan

Dywaniki do Porsche Macan zdadzą egzamin w każdej sytuacji. Efektywnie zabezpieczają podłoże w samochodzie przed zanieczyszczeniami, uszkodzeniami i wilgocią. Chronią przed wodą, błotem, solą drogową oraz wszelkiego rodzaju brudem. Nie przesuwają się w czasie jazdy. Są idealnie dopasowane do układu siedzeń w pojeździe. Osłaniają powierzchnię między siedzeniami przed przetarciami, rozlanym napojem, topniejącym śniegiem czy też sierścią pupila. Niezastąpione w każdej podróży. Już teraz sprawdź naszą ofertę!

Dywaniki samochodowe Porsche Macan doskonale się prezentują, ułatwiają utrzymanie porządku w pojeździe i nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji. Współpracujemy z zaufanymi producentami akcesoriów samochodowych, oferując doskonałej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Na bieżąco poszerzamy asortyment o nowe komplety dedykowanych dywaników. Jeśli więc rozglądasz się za wytrzymałym zestawem wykonanym z mocnych materiałów, zajrzyj do naszego e-sklepu.

Jakie rodzaje dywaników do Porsche Macan u nas znajdziesz?

Dywaniki Porsche Macan to niezawodny element wyposażenia pojazdu. Produkuje się je z trwałych materiałów o świetnych parametrach wytrzymałościowych. Gotowe zestawy znajdziesz na https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Porsche Macan od 2014
dywaniki welurowe Porsche Macan (od 2014)

Praktyczne dywaniki do Porsche Macan – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe Porsche Macan powstają z trwałej mieszanki gumy. Są bezwonne, nie uczulają, świetnie dopasowują się do powierzchni między siedzeniami. Sprawdzą się zwłaszcza jesienią oraz zimą. Łatwo utrzymać je w czystości. Wychwytują wszelkie zanieczyszczenia. Wyższe krawędzie skutecznie chronią przed wodą, wilgocią, rozlanym napojem czy mokrym parasolem. Dywaniki są antypoślizgowe, trwałe, sprawdzą się jako praktyczny prezent.

Na uwagę zasługują również dywaniki welurowe Porsche Macan, które powstają z trwałych materiałów tekstylnych, w tym z weluru, który jest odporny na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Dywaniki tego typu zaopatrzono w otwory na klipsy montażowe oraz wodoodporną warstwę materiału. Niezawodne dywaniki welurowe do Porsche Macan znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/porsche/macan/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną kolekcją naszego e-sklepu!