We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

HYUNDAI Santa Fe

Santa Fe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Dywaniki samochodowe Hyundai Santa Fe

Dywaniki do Hyundaia Santa Fe świetnie sprawdzą się na co dzień do jazdy miejskiej, jak i w dalszej podróży. Dzięki nim łatwiej utrzymać porządek w samochodzie. Starannie wyściełana powierzchnia podłogi zapobiega przemoczeniu podłoża. Wytrzymałe materiały, z których produkuje się gotowe zestawy, są odporne na zniszczenie oraz zabrudzenia. Poszczególne modele dostępne w naszym asortymencie zdadzą egzamin o każdej porze roku.

Dywaniki samochodowe Hyundai Santa Fe „wyłapują” ziemię, piach, okruszki i inne zanieczyszczenia. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne sprawia, że każdy zestaw posłuży przez lata nie tracąc na estetyce. Dywaniki nie przesuwają się, nie podwijają, zdają egzamin w zróżnicowanych warunkach jazdy. Co więcej, są odporne na blaknięcie i odkształcenia. Zapewniają stabilność dzięki antypoślizgowej powierzchni. Sprawdź ofertę naszej firmy i znajdź dedykowane dywaniki do swojego samochodu!

Jakie rodzaje dywaników do Hyundaia u nas znajdziesz?

Dywaniki Hyundai Santa Fe gwarantują komfort i bezpieczeństwo jazdy o każdej porze roku. Łatwo je zamontujesz lub zdemontujesz. Poszczególne komplety są optymalnie dopasowane do układu siedzeń w pojeździe. Warto zajrzeć na stronę https://dywaniki.com.pl/, gdzie znaleźć można szeroki wybór modeli, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Hyundai Santa Fe 2013-2018
dywaniki welurowe Hyundai Santa Fe (2012-2018)
mata do bagażnika Hyundai Santa Fe 5m (od 2019)
dywaniki samochodowe Hyundai Santa Fe (od 2021-)
dywaniki tekstylne Hyundai Santa Fe (2006-2009)
dywaniki do Hyundai Santa Fe 2009-2012
welurowe dywaniki Hyundai Santa Fe (2010-2012)
Hyundai Santa Fe 5m (od 2019) dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
Gumowe dywaniki Hyundai Santa Fe (2019-2021)

Praktyczne dywaniki do Hyundai Santa Fe – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Hyundai Santa Fe to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Doskonale zabezpieczają podłoże przed działaniem wilgoci. Są odporne na ciecze. Nie powodują alergii, ponieważ są wykonane ze specjalnej mieszanki bezwonnej gumy. Posiadają podwyższone krawędzie, co dodatkowo chroni wnętrze pojazdu przed przemoczeniem. Sprawdź naszą ofertę!

Ciekawym rozwiązaniem są również eleganckie dywaniki welurowe do Hyundaia Santa Fe. Modele te wykonano z miękkich, ale bardzo wytrzymałych materiałów tekstylnych. Posiadają one gęste runo, wzmocnienie przy pięcie oraz wodoodporną warstwę od spodu. Ponadczasowe dywaniki welurowe Hyundai Santa Fe znaleźć można na stronie naszego sklepu internetowego https://dywaniki.com.pl/dywaniki/hyundai/santa-fe/. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem!