We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN C4

C4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Dywaniki samochodowe Citroen C4

Dywaniki do Citroena C4 wykonane są z mocnych materiałów odpornych na zniszczenie. Przydadzą się o każdej porze roku, a dzięki odpowiednim kształtom idealnie pasują do układu siedzeń w pojeździe. Dywaniki świetnie się prezentują, wychwytują wszelkie zabrudzenia, jak na przykład piasek, błoto, okruszki, liście czy wodę. Znakomicie sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym.

Dywaniki samochodowe Citroen C4 zabezpieczą podłoże w aucie przed działaniem wilgoci, a co za tym idzie – przed korozją. Poszczególne modele nie podwijają się, nie przesuwają się, są odporne na brud oraz wszelkiego rodzaju ciecze. Poza tym łatwo je wyczyścisz używając odkurzacza, szczotki lub mokrej gąbki z odrobiną detergentu.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen C4 to skuteczna ochrona wnętrza samochodu na co dzień i podczas dalszych podróży. U nas znaleźć można komplety welurowe oraz gumowe. Warto zajrzeć na https://dywaniki.com.pl/. Oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Citroen e-C4 (2021-)
dywaniki welurowe Citroen e-C4 (2021-)
mata do bagażnika Citroen C4 / e-C4 (od 2021-)
dywaniki samochodowe Citroen e-C4 (od 2021-)
dywaniki welurowe Citroen C4 (2010-2018)
dywaniki tekstylne Citroen C4 (2004-2010)
dywaniki gumowe Citroen C4 (2011-2018)
dywaniki i mata do bagażnika Citroen e-C4 (2021-)

Praktyczne dywaniki do Citroena C4 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena C4 to optymalne zabezpieczenie podłoża w pojeździe przed negatywnym wpływem wilgoci. Zdadzą egzamin w deszczową i zimową pogodę. Dzięki wykorzystaniu bezzapachowej, bardzo wytrzymałej gumy, użytkowanie dywaników jest jeszcze wygodniejsze. Bezproblemowy montaż oraz demontaż dywaników ułatwia ich czyszczenie.

W różnorodnej ofercie naszego e-sklepu znajdziesz ponadto eleganckie dywaniki welurowe do Citroena C4, które charakteryzują się lekkością, mocnym szyciem i ponadprzeciętną odpornością na przetarcia. Dywaniki materiałowe Citroen C4 dostępne są na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/c4/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!