We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FIAT Panda

Panda

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dywaniki samochodowe Fiat Panda

Dywaniki do Fiata Panda doskonale spełniają swe funkcje niezależnie od warunków pogodowych. Ułatwiają utrzymanie porządku w samochodzie, przeciwdziałają wilgoci (a co za tym idzie korozji), świetnie radzą sobie w okresie jesienno-zimowym, kiedy wzmożone opady, śnieg, błoto czy inne zanieczyszczenia lądują na podłodze w pojeździe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego!

Dywaniki samochodowe Fiat Panda mają mnóstwo zalet: nie podwijają się, nie ulegają odkształceniom, nie przesuwają się po podłodze w czasie jazdy. Co ważne, są idealnie dopasowane do układu siedzeń w samochodzie. Wykonane z wytrzymałych materiałów posłużą przez długi czas, zachowując znakomity wygląd i pełną funkcjonalność.

Jakie rodzaje dywaników do Fiata u nas znajdziesz?

Dywaniki Fiat Panda nie mają sobie równych jeśli chodzi o ochronę przed zanieczyszczeniami. Skutecznie wychwytują okruszki, piach, liście i wszystko to, co wnosimy do auta na obuwiu. Wodoodporny materiał zabezpiecza podłoże przed działaniem wody oraz cieczy. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia stabilność. Szeroki wybór zestawów znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:
dywaniki gumowe Fiat Panda (2012-2020) i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki welurowe Fiat Panda (2003-2012)
dedykowana mata do bagażnika Fiat Panda / Panda Hybryda (od 2012- / od 2020-)
dywaniki gumowe Fiat Panda Hybryda (od 2020)
gumowe dywaniki Fiat Panda (od 2012-)
dywaniki tekstylne Fiat Panda (od 2012)

Eleganckie dywaniki do Fiata Panda – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Fiata Panda powstają ze specjalnej mieszanki gumy o wyjątkowych parametrach wytrzymałościowych. Dzięki podwyższonym krawędziom lepiej chronią podłogę w pojeździe przed wodą. Bardzo łatwo je zamontować i zdemontować. Dywaniki są odporne na przetarcia oraz rozdarcie. Idealnie pasują do układu siedzeń w samochodzie marki Fiat.

Na uwagę zasługują ponadto dywaniki welurowe do Fiata Panda, zaopatrzone w otwory na klipsy montażowe. Lekki zestaw tekstylny prezentuje się niezwykle elegancko. Posiada gęste runo, a dzięki mocnemu szyciu przetrwa wzmożoną eksploatację. Pełen wybór dywaników welurowych Fiat Panda znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/fiat/panda/. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!