We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN C-Elysee

C-Elysee

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dywaniki samochodowe Citroen C-Elysee

Dywaniki do Citroena C-Elysee znakomicie osłonią podłoże tego kompaktowego sedana. Sprawdzą się do jazdy codziennej, jak i w dalszej podróży. Stanowią skuteczną barierę przed różnymi zanieczyszczeniami, które wnosimy do samochodu na obuwiu. Chronią także przed wilgocią, topniejącym śniegiem, zacinającym deszczem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami!

Dywaniki samochodowe Citroen C-Elysee wyłapują wszelki brud, w tym piach, okruszki, błoto, liście itd. Można je łatwo wyczyścić sięgając po odkurzacz ręczny i mokrą gąbkę lub urządzenie typu karcher. Dywaniki są eleganckie, starannie wykonane i przede wszystkim idealnie dopasowane do układu siedzeń w samochodzie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego e-sklepu!

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen C-Elysee znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl/. Oferujemy zestawy gumowe i welurowe, w tym m.in.:

dywaniki welurowe Citroen C-Elysee (od 2013)
dywaniki gumowe Citroen C-Elysee od 2012
dedykowane maty do bagażnika Citroen C-Elysee

Dywaniki samochodowe do Citroena C-Elysee – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena C-Elysee sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą. Niestraszna im kiepska pogoda, deszcz czy śnieg. Wykonane są z mocnej gumy odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale chronią podłoże w aucie przed wodą, a co za tym idzie – przed korozją. Wyczyścisz je przy pomocy odkurzacza i wilgotnej szmatki z odrobiną detergentu. Zestawy gumowe posiadają podwyższone ranty.

W naszym e-sklepie znajdziesz także stylowe dywaniki welurowe do Citroena C-Elysee, wyróżniające się gęstym, miękkim runem, niewielką wagą i ponadczasowym designem. Są starannie uszyte, co wpływa na ich estetykę oraz trwałość. Porządne dywaniki materiałowe Citroen C-Elysee znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/c-elysee/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!