We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FIAT Tipo

Tipo

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dywaniki samochodowe Fiat Tipo

Dywaniki do Fiata Tipo to niezawodna ochrona podłoża w samochodzie o każdej porze roku. Są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć, błoto oraz inne zanieczyszczenia. Dzięki nim łatwiej utrzymasz porządek w pojeździe. Odpowiednio dobrany zestaw zapewni optymalną ochronę przed zniszczeniem, plamami, zaciekami, a także przed korozją. Dywaniki stabilnie leżą, nie przesuwają się podczas jazdy, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

Dywaniki samochodowe Fiat Tipo są wykonane z trwałych materiałów – dzięki temu świetnie się prezentują przez długi czas. Co więcej, nie sprawiają problemu przy montażu/demontażu. Łatwo je wyczyścisz. Dywaniki nie podwijają się, są antypoślizgowe, idealnie pasują do specyfiki wnętrza auta. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Jakie rodzaje dywaników do Fiata u nas znajdziesz?

Dywaniki Fiat Tipo doskonale radzą sobie nawet podczas wzmożonej eksploatacji samochodu. Chronią przed topniejącym śniegiem, deszczem, okruszkami jedzenia oraz innymi zabrudzeniami. Wszystkie dostępne modele znaleźć można na stronie naszego e-sklepu https://dywaniki.com.pl/. Prezentujemy m.in.:
dywaniki gumowe Fiat Tipo od 2016
dywaniki welurowe Fiat Tipo (od 2015)
dywaniki tekstylne Fiat Tipo (2016-)
mata do bagażnika Fiat Tipo Sedan (od 2016)
dedykowana mata do bagażnika Fiat Tipo kombi (od 2017)
dywaniki gumowe Fiat Tipo Kombi od 2017
dywaniki Fiat Tipo Sedan od 2016 z matą do bagażnika
mata do bagażnika Fiat Tipo Hatchback (od 2016)
dywaniki welurowe Fiat Tipo (od 2016)
Fiat Tipo Hatchback od 2016 dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum

Nowoczesne dywaniki do Fiata Tipo – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Fiata Tipo to podstawowe akcesorium samochodowe. Najlepiej chronią wnętrze pojazdu przed wodą. Idealnie sprawdzą się na co dzień, jak i w dalszej podróży. Specjalna mieszanka mocnej gumy posiada wyjątkowe parametry wytrzymałościowe. Dzięki podwyższonym krawędziom dywaniki skutecznie przeciwdziałają przemoczeniu podłoża.

Proponujemy ponadto stylowe dywaniki welurowe do Fiata Tipo, pochodzące od sprawdzonych producentów. Modele tekstylne wyposażono w otwory na klipsy montażowe, co znacznie ułatwia zakładanie dywaników. Zestawy materiałowe sprawdzą się zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim. Porządne dywaniki welurowe Fiat Tipo znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/fiat/tipo/. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!