We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN C3

C3

Dywaniki samochodowe Citroen C3

Dywaniki do Citroena C3 nie mają sobie równych, jeśli weźmiemy pod uwagę funkcjonalność i ponadczasowy design. Czarne komplety dostępne w naszym sklepie internetowym znajdą zastosowanie o każdej porze roku. Stanowią podstawowe akcesorium, bez którego niemożliwym byłoby utrzymanie czystości w samochodzie. Sprawdź naszą ofertę!

Dywaniki samochodowe Citroen C3 są wykonane z wysokiej jakości materiałów tekstylnych oraz specjalnej mieszanki gumy – bezwonnej i neutralnej dla otoczenia. Poszczególne zestawy wyróżniają się starannym wykonaniem, funkcjonalnością oraz trwałością. Nie podwijają się, są odporne na rozdarcie, doskonale wyłapują wszelkie zanieczyszczenia, takie jak piach, błoto, okruszki itd.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen C3 znakomicie chronią przed wilgocią i jej konsekwencjami. Osłonią wnętrze pojazdu przed zanieczyszczeniami. Wszystkie modele znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Citroen C3 od 2017
mata do bagażnika Citroen C3 Aircross (od 2017 / od 2021-)
dedykowane dywaniki samochodowe Citroen C3 od 2017
dywaniki welurowe do Citroen C3 Aircross (2017-)
dywaniki Citroen C3 2010-2016
dywaniki materiałowe Citroen C3 (2009-2016)
dywaniki gumowe Citroen C3 Aircross (od 2017) z matą do bagażnika
dywaniki do samochodu Citroen C3 Aircross od 2017

Praktyczne dywaniki do Citroena C3 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena C3 skutecznie chronią przed wilgocią, wodą, topniejącym śniegiem. Dzięki specjalnym otworom łatwo je zamontujesz, a w razie potrzeby (na przykład konieczności wyczyszczenia) zdemontujesz. Dostępne w e-sklepie zestawy świetnie poradzą sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Wyprodukowane z mocnych materiałów posłużą przez długi czas.

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdziesz ponadto dywaniki welurowe do Citroena C3, które charakteryzują się precyzyjnym szyciem, miękkim i gęstym runem oraz praktycznością. Modele materiałowe, podobnie jak gumowe są odporne na przetarcia oraz uszkodzenia mechaniczne. Dywaniki welurowe Citroen C3 znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/c3/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!