We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

KIA Ceed

Ceed

Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników

Dywaniki samochodowe Kia Ceed

Dywaniki do samochodu Kia Ceed to jeden z najpopularniejszych produktów w naszym asortymencie. Są idealnie dopasowane do wnętrza pojazdu, nie ulegają odkształceniom, dobrze „trzymają się” podłoża zabezpieczając je przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wysoka odporność na zniszczenie sprawia, że każdy zestaw sprawdzi się w zróżnicowanych warunkach pogodowych i terenowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Dywaniki Kia Ceed doskonale radzą sobie zarówno latem, jak i zimą. Nie podwijają się, są wodoodporne, świetnie chronią przed wilgocią oraz brudem. Co więcej, posiadają wysokie walory estetyczne, a to za sprawą starannego wykonania, dbałości o detal i wysokiej jakości materiałów. Łatwo się je czyści, be problemu montuje, czy też demontuje. Poszczególne komplety posłużą przez długi czas gwarantując najwyższy komfort podróżowania. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Jakie rodzaje dywaników znajdziesz w naszej ofercie?

Samochodowe dywaniki Kia Ceed chronią przed zanieczyszczeniami, błotem, piachem, okruszkami czy wylaną cieczą. Stanowią niezbędne wyposażenie pojazdu i pozwalają utrzymać w nim porządek. Dedykowane dywaniki oraz maty do bagażnika znajdziesz na stronie https://dywaniki.com.pl/. Są to m.in.:

dywaniki gumowe Kia Ceed Kombi (od 2018-) i mata do bagażnika RKK – Zestaw Rigum
dywaniki samochodowe Kia Ceed 2012-2017
dedykowana mata do bagażnika Kia Ceed Kombi (2018-2021)
mata do bagażnika Kia Ceed SW (kombi) (od 2012)
zestaw dywaników Kia Ceed Hatchback od 2018
dywaniki gumowe Ceed 2006-2012
dywaniki Kia X-Ceed od 2019
welurowe dywaniki Kia Ceed (2012-2018)
Kia Ceed III od 2018 – dywaniki samochodowe Z4L
dywaniki welurowe Kia Ceed (2009-2012)
samochodowe dywaniki ProCeed od 2019
dywaniki Kia Ceed Kombi 2012-2018 z matą do bagażnika – Zestaw Rigum
mata do bagażnika Kia Ceed hatchback (od 2012)
dywaniki tekstylne Kia Ceed (2006-2009)

Praktyczne dywaniki do Kia – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Kia Ceed przeciwdziałają wilgoci, stabilnie leżą i są antypoślizgowe. Nie mają zapachu – mogą być stosowane przez alergików. Zdadzą egzamin w ekstremalnych warunkach jazdy. Nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji. Odkurzacz i/lub mokra szmatka w zupełności wystarczą. Mocna mieszanka gumy neutralnej dla otoczenia przetrwa nawet wzmożoną eksploatację wnętrza samochodu.

Polecamy również stylowe dywaniki welurowe do Kia Ceed, które sprawdzą się latem, ale nie tylko. Od spodu są zaopatrzone w wodoodporną warstwę materiału. Posiadają także wzmocnione krawędzie oraz grubszą powierzchnię w okolicach pięty, co znacznie wydłuża żywotność zestawu tekstylnego. Dodatkowe zalety to gęste, miękkie runo oraz niewielka waga. Wszystkie modele dywaników welurowych do Kia Ceed znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/kia/ceed/. Serdecznie zapraszamy!