We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

SUZUKI Swace

Swace

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dywaniki samochodowe Suzuki Swace

Dywaniki do Suzuki Swace doskonale radzą sobie w trudnych warunkach terenowych i atmosferycznych. Chronią podłoże w aucie przed błotem, wilgocią oraz zniszczeniem. Wychwytują wszelkie zabrudzenia w postaci kurzu, piasku, śniegu czy sierści. Gotowe zestawy dedykowane dostępne w naszym asortymencie są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i wodę. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego e-sklepu!

Dywaniki samochodowe Suzuki Swace gwarantują komfort oraz bezpieczeństwo podróżowania. Będą dobrym pomysłem na prezent dla aktywnego kierowcy. Dbałość o detal, trwałość i wysokie walory estetyczne, to tylko niektóre zalety produktów dostępnych w naszej ofercie. Dywaniki, w tym również maty do bagażnika nie podwijają się podczas podróży, nie przesuwają się, zapewniają stabilność. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem!

Jakie dywaniki do Suzuki Swace u nas znajdziesz?

Dywaniki Suzuki Swace świetnie radzą sobie zimą i jesienią, czyli w okresie intensywnych opadów deszczu oraz śniegu. Do ich produkcji używa się mocnych tkanin tekstylnych, a także w pełni wodoodpornej mieszanki gumy o wyjątkowych parametrach wytrzymałościowych. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie https://dywaniki.com.pl. Oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Suzuki Swace (od 2021-)
Suzuki Swace (od 2021-) – dywaniki i mata do bagażnika (zestaw Rigum)
mata bagażnikowa Suzuki Swace (od 2021-)
dywaniki tekstylne Suzuki Swace

Praktyczne dywaniki do Suzuki Swace – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Suzuki Swace to najlepsza ochrona całoroczna podłoża w aucie. Łatwo je wyczyścisz na mokro lub za pomocą odkurzacza. Nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji. Dzięki wysokim krawędziom znakomicie chroni podłoże w aucie przed namakaniem oraz wilgocią. Dywaniki są bezzapachowe, bezpieczne dla alergików. Gumowa mata bagażnikowa dodatkowo zapobiega przemieszczaniu się przedmiotów podczas jazdy.

Praktycznym rozwiązaniem są także dywaniki welurowe Suzuki Swace o gęstym, wytrzymałym runie. Modele tekstylne również chronią przed wilgocią. Skutecznie osłaniają podłoże przed uszkodzeniami, błotem, brudem itd. Wszechstronne dywaniki welurowe do Suzuki Swace znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/suzuki/swace/. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego z dywanikami!