We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FORD Transit

Transit

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dywaniki samochodowe Ford Transit

Dywaniki do Forda Transit są idealnie dopasowane do układu siedzeń tego 9-osobowego vana. Starannie „otulają” powierzchnię podłogi w pojeździe zabezpieczając ją przed zabrudzeniem i wilgocią. Wykorzystanie mocnych materiałów na etapie produkcji sprawia, że poszczególne zestawy są ponadprzeciętnie wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli więc rozglądasz się za porządnymi dywanikami samochodowymi, sprawdź naszą ofertę!

Dywaniki Ford Transit zapewniają komfort jazdy o każdej porze roku. Gwarantują stabilność, są eleganckie i funkcjonalne. Dobrze radzą sobie z wilgocią powodującą korozję. Aby je wyczyścić, wystarczy odkurzacz lub wilgotna szmatka. Poszczególne komplety są odporne na przetarcia, zginanie, rozdarcie, odkształcenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy.

Jakie rodzaje dywaników do Forda u nas znajdziesz?

Dywaniki samochodowe Ford Transit nie podwijają się w czasie jazdy zapewniając stabilność. Modele gumowe i welurowe znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:
dywaniki gumowe Ford Transit 3 miejsca (od 2015- / od 2020)
dywaniki samochodowe Ford Transit 3 miejscowy (2014-2015)
dywaniki welurowe Ford Transit (2006-2014)
dywaniki gumowe Ford Transit 3 miejsca (2000-2014).

Nowoczesne dywaniki do Forda Transit – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Forda Transit powstają ze specjalnej mieszanki gumy o dobrych parametrach wytrzymałościowych i wysokich walorach estetycznych. Podwyższone ranty chronią podłoże przed przemoczeniem. Wyłapują również sypkie zanieczyszczenia, takie jak piach, żwir, resztki roślin, okruszki jedzenia. U nas znajdziesz niezawodny komplet dywaników, który posłuży przez długi czas.

Na uwagę zasługują także sprawdzone dywaniki welurowe do Forda Transit, wyposażone w wodoodporną warstwę materiału oraz wzmocnione szycie przy krawędziach. Dywaniki nie strzępią się, są lekkie, przyjemne w dotyku i świetnie się prezentują. Zapraszamy na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/ford/transit/. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem!