We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

KIA Stinger

Stinger

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Kia Stinger

Dywaniki do samochodu Kia Stinger to niezawodna ochrona przed brudem, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi podłoża w pojeździe. Świetnie sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Wykonane są z mocnych materiałów odpornych na rozdarcie, przetarcia czy odkształcenia. Pozwalają utrzymać porządek wewnątrz auta. W ofercie naszej firmy znajdziesz szeroki wybór gotowych zestawów, z pomocą których zapewnisz komfort oraz bezpieczeństwo podróżowania.

Dywaniki Kia Stinger znakomicie radzą sobie z rozlanym napojem, okruszkami czy błotem wniesionym na butach. Łatwo je zamontować, a w razie potrzeby zdemontować i odkurzyć lub wyczyścić na mokro. Nasze dywaniki są antyalergiczne, bezzapachowe, neutralne dla otoczenia. Posiadają jednocześnie świetne parametry wytrzymałościowe. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu naszego sklepu internetowego!

Jakie rodzaje dywaników oferujemy?

Samochodowe dywaniki Kia Stinger nie podwijają się w czasie jazdy, a dzięki antypoślizgowej powierzchni zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów po całym wnętrzu pojazdu. Proponujemy ponadto dedykowane maty do bagażnika. Kompletne zestawy wyprodukowane z gumy lub wytrzymałych materiałów tekstylnych będą idealnym dopełnieniem wyposażenia samochodu.

W e-sklepie na https://dywaniki.com.pl/ znajdziesz skrojone na miarę dywaniki, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Kia Stinger
dywaniki welurowe Kia Stinger (od 2017)
maty do bagażnika Kia Stinger

Praktyczne dywaniki do Kia – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Kia Stinger mają wiele zalet: są odporne na działanie wody, przetrwają wzmożoną eksploatację, znakomicie się prezentują mimo upływu lat. Wykonane z innowacyjnej mieszanki gumy sprawdzą się w szczególności w okresie jesienno-zimowym. Podwyższone ranty jeszcze lepiej chronią podłoże przed wilgocią. Szukasz praktycznych dywaników dla siebie lub jako prezent? Sprawdź nasz asortyment!

Na uwagę zasługują również stylowe dywaniki welurowe Kia Stinger, posiadające miękkie, ale wytrzymałe runo, wzmocnienia w newralgicznych miejscach oraz wodoodporną warstwę materiału znajdującą się od spodu każdego dywanika. Pełną gamę produktów, w tym dywaniki welurowe do Kia Stinger znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/kia/stinger/. Masz pytania? Pozostajemy do Twojej dyspozycji!