We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FIAT Punto

Punto

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Fiat Punto

Dywaniki do Fiata Punto to niezawodne wyposażenie samochodu, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienną eksploatację pojazdu. Są idealnie dopasowane do układu siedzeń. Dokładnie „otulają” podłoże zabezpieczając je przed wpływem negatywnym czynników zewnętrznych, takich jak zabrudzenie czy zniszczenie. Nasza firma oferuje wysokiej jakości dywaniki samochodowe w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!

Dywaniki samochodowe Fiat Punto świetnie radzą sobie w każdej sytuacji. Są niezastąpione przez cały rok. Pozwalają utrzymać czystość, łatwo je zamontować, a dzięki wzmocnieniom posłużą przez długi czas. Doskonale radzą sobie w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Przede wszystkim są wodoodporne, dlatego niestraszna im ulewa czy jesienna zawierucha. Co istotne, nie przesuwają się w czasie jazdy, nie podwijają się, nie blakną. Wyróżniają się funkcjonalnością i nowoczesnym wyglądem.

Jakie rodzaje dywaników do Fiata u nas znajdziesz?

Dywaniki Fiat Punto chronią wnętrze auta przed brudem – piaskiem, błotem, resztkami jedzenia, a także przed cieczami. Wykonane są z wodoodpornego, antypoślizgowego materiału gwarantującego stabilność i bezpieczeństwo podróżowania. Zapraszamy do naszego e-sklepu na https://dywaniki.com.pl/. Tam znajdziesz m.in.:
dywaniki gumowe Fiat Punto Evo (2008-2012)
dywaniki welurowe Fiat Punto
dedykowane maty do bagażnika Fiat Punto.

Eleganckie dywaniki do Fiata Punto – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Fiata Punto najlepiej chronią wnętrze samochodu przed wilgocią. Regularnie czyszczone zachowują doskonały wygląd przez długi czas. Dzięki świetnym parametrom wytrzymałościowym przetrwają wzmożoną eksploatację. Do ich produkcji stosuje się bezzapachową mieszankę gumy – niezwykle mocną i w pełni wodoodporną. Co jeszcze znajdziesz w naszym e-sklepie?

Oferujemy również doskonałej jakości dywaniki welurowe do Fiata Punto, które zostały wyposażone w otwory na klipsy montażowe. Zestawy tekstylne są lekkie, przyjemne w dotyku, solidnie uszyte. Posiadają wodoodporną warstwę materiału chroniącego przed przemoczeniem. Dywaniki welurowe Fiat Punto znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/fiat/punto/. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym ofertą. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!