We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

SUZUKI Celerio

Celerio

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Suzuki Celerio

Dywaniki do Suzuki Celerio to sprawdzony sposób na ochronę podłoża w samochodzie. Każdy gotowy zestaw zapewnia porządek i czystość wewnątrz auta. Tym samym gwarantuje wygodę codziennego użytkowania. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów na etapie produkcyjnym sprawia, że dywaniki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie świetnie wyglądają. Jeśli więc szukasz mocnych dywaników, które posłużą przez długi czas, sprawdź asortyment naszej firmy!

Dywaniki samochodowe Suzuki Celerio idealnie pasują do tego konkretnego modelu pojazdu. Są łatwe w montażu, a dzięki dodatkowym udogodnieniom oraz wzmocnieniom przetrwają intensywną eksploatację. Z ich pomocą zabezpieczysz samochód przed brudem: okruszkami, błotem, sierścią, pozostałościami przewożonych materiałów budowlanych, czy też przed topniejącym śniegiem. Gotowy zestaw dedykowany to również doskonały pomysł na praktyczny prezent. Już teraz sprawdź nasz asortyment!

Jakie dywaniki do Suzuki Celerio u nas znajdziesz?

Dywaniki Suzuki Celerio, jak i dedykowane maty bagażnikowe, to niezawodne rozwiązanie na każdą pogodę. Co je wyróżnia? Staranne wykonanie, liczne wzmocnienia, a także odporność na przetarcia. Wszystkie komplety dostępne są na stronie naszego e-sklepu: https://dywaniki.com.pl. Prezentujemy m.in.:

dywaniki gumowe Suzuki Celerio od 2015
dywaniki welurowe Suzuki Celerio
maty bagażnikowe Suzuki Celerio

Praktyczne dywaniki do Suzuki Celerio – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Suzuki Celerio są wykonane z wodoodpornej mieszanki gumy, która świetnie radzi sobie w trudnych warunkach pogodowych i terenowych. Zestawy zaprezentowane w naszym e-sklepie zapewniają stabilność, a dzięki wysokim rantom jeszcze lepiej chronią podłoże przed wodą. Dywaniki tego rodzaju bez problemu zamontujesz i zdemontujesz. Można je czyścić na mokro lub na sucho przy użyciu odkurzacza. Są wygodne w użytkowaniu, a co więcej, posiadają wysokie walory estetyczne.

Na uwagę zasługują również dywaniki welurowe Suzuki Celerio, zaopatrzone w specjalne otwory na klipsy montażowe, wodoodporną warstwę materiału oraz gęste runo przyjemne w dotyku. Poszczególne modele wyposażono we wzmocnienia przy piętach. Eleganckie dywaniki welurowe do Suzuki Celerio znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/suzuki/celerio/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego!