We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

MERCEDES GLK

GLK

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Mercedes GLK

Dywaniki do Mercedesa GLK to funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu odpowiednio zabezpieczysz podłoże w samochodzie. Wnętrze pojazdu jest nieustannie narażone na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Błoto, ziemia, woda, zanieczyszczenia czy wilgoć mogą spowodować trwałe uszkodzenie podłogi, dlatego dobrze dopasowany zestaw dywaników pozwoli przeciwdziałać zniszczeniom, a jednocześnie ułatwi utrzymanie czystości w aucie.

Dywaniki samochodowe Mercedes GLK są antypoślizgowe, wytrzymałe i świetnie wyglądają. Niestraszny im brud, zacinający deszcz czy śnieg wniesiony na butach. Sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych. Nie podwijają się i nie przesuwają podczas jazdy. Jeśli więc szukasz gotowych kompletów w atrakcyjnych cenach, sprawdź naszą ofertę!

Jakie rodzaje dywaników do Mercedesa oferujemy?

Dywaniki Mercedes GLK dostępne w naszym asortymencie są odporne na zabrudzenia, plamy, zacieki itd. „Wyłapują” sierść, okruszki oraz ciecze zabezpieczając podłoże. Poszczególne modele są idealnie dopasowane do układu siedzeń. Wszystkie gotowe zestawy dywaników znajdziesz na https://dywaniki.com.pl. Oferujemy m.in.:

dedykowane dywaniki welurowe do Mercedes GLK (2008-2015)
dywaniki gumowe Mercedes GLK 2009-2015
dedykowane maty do bagażnika Mercedes GLK 2009-2015

Praktyczne dywaniki do Mercedes GLK – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Mercedesa GLK świetnie sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym. Są w pełni wodoodporne i dopasowane do specyfiki wnętrza pojazdu. Co je wyróżnia? Podwyższone krawędzie dla lepszej ochrony przed wilgocią, brak zapachu, doskonałe parametry wytrzymałościowe. Powstają z innowacyjnej mieszanki gumy. Posłużą przez lata zachowując nienaganny wygląd i funkcjonalność. W razie potrzeby łatwo je wyczyścisz.

Na uwagę zasługują również eleganckie dywaniki welurowe do Mercedesa GLK. Bez problemu je zamontujesz i zdemontujesz. Dywaniki są wzmocnione w okolicach pięty. Posiadają solidne szycie, nie strzępią się, nie blakną i nie odkształcają. Są odporne na przetarcia. Niezawodne dywaniki welurowe Mercedes GLK znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/mercedes/glk/. Masz pytania? Pozostajemy do Twojej dyspozycji!