We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN Nemo

Nemo

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dywaniki samochodowe Citroen Nemo

Dywaniki do Citroena Nemo produkowane są z wytrzymałych, odpornych na zniszczenie materiałów zapewniających długie i wygodne użytkowanie. Poszczególne zestawy dostępne w naszym asortymencie posiadają otwory montażowe na klipsy – dzięki nim łatwo zamontujesz albo zdemontujesz dywaniki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Dywaniki samochodowe Citroen Nemo doskonale sprawdzą się do jazdy miejskiej, ale nie tylko. Spełnią swoją funkcję w każdej sytuacji. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, przetarcia, rozdarcie itd. Niezbędne w okresie jesienno-zimowym, kiedy wnętrze pojazdu jest szczególnie narażone na działanie wilgoci.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen Nemo są idealnie dopasowane do układu siedzeń w tym pojeździe. Wszystkie dostępne modele znaleźć można na stronie https://dywaniki.com.pl/, a wśród nich m.in.:
dywaniki gumowe Citroen Nemo 5m (2008-2017)
dywaniki welurowe Citroen Nemo 5 miejscowy 2008-2017
dywaniki welurowe Citroen Nemo (2007-2015)
dywaniki gumowe Citroen Nemo 2 miejsca 2008-2017
samochodowe dywaniki Citroen Nemo

Praktyczne dywaniki do Citroena Nemo – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena Nemo to zestawy produkowane z wytrzymałej mieszanki gumy. Mają neutralny zapach i nie powodują alergii. Są w pełni wodoodporne. Świetnie się prezentują, a dzięki doskonałej jakości wykonaniu zachowują nienaganny wygląd przez długi czas. Szeroki wybór dywaników gumowych znajdziesz w naszym e-sklepie.

Praktycznym rozwiązaniem są również eleganckie dywaniki materiałowe do Citroena Nemo, produkowane z mocnych materiałów tekstylnych odpornych na przetarcia. Dywaniki nie przesuwają się i nie podwijają. Zapewniają bezpieczną, komfortową jazdę w każdych warunkach. Eleganckie dywaniki welurowe Citroen Nemo znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/nemo/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!