We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

TOYOTA Corolla Cross

Corolla Cross

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dywaniki samochodowe Toyota Corolla Cross

Dywaniki do Toyoty Corolla Cross świetnie radzą sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Skutecznie chronią podłoże w samochodzie przed wilgocią, rozlanym napojem czy topniejącym śniegiem. Gotowe zestawy dostępne w ofercie naszej firmy to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Doskonale sprawdzą się podczas codziennej eksploatacji. Osłonią podłogę w aucie przed plamami, zaciekami i toksycznymi substancjami.

Dywaniki samochodowe Toyota Corolla Cross posiadają doskonałą estetykę, optymalnie dopasowane kształty oraz wymiary. Powinny być stosowane przez cały rok. Ułatwią utrzymanie porządku w pojeździe. Ewentualne zabrudzenia można bez problemu usunąć za pomocą odkurzacza lub na mokro. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego!

Jakie rodzaje dywaników do Toyoty Corolla Cross u nas znajdziesz?

Dywaniki Toyota Corolla Cross produkowane są z mocnej, neutralnej dla otoczenia mieszanki gumy, a także z wytrzymałego weluru. Oba warianty chronią podłoże przed wilgocią znajdziesz je w naszym sklepie internetowym https://dywaniki.com.pl. Oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Toyota Corolla Cross (od 2022-)
dywaniki welurowe Toyota Corolla Cross (od 2022-)
gumowa mata do bagażnika Toyota Corolla Cross od 2022

Praktyczne dywaniki do Toyoty Corolla Cross – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Toyoty Corolla Cross nie podwijają się podczas podróży, są antypoślizgowe, doskonale radzą sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. Na nich ląduje sól drogowa, mokra parasolka czy sierść pupila, pozostawiając podłoże w aucie suche i czyste. Poszczególne zestawy dywaników posiadają wysokie ranty oraz wzmocnienia w miejscach najbardziej narażonych na przetarcia. W rezultacie gwarantują komfort jazdy i długie użytkowanie.

Wśród gotowych kompletów na wymiar znaleźć można także dywaniki welurowe Toyota Corolla Cross. Modele tekstylne są lekkie, miękkie, a jednocześnie mocne. Nie strzępią się i nie blakną. Zaopatrzono je w wodoodporną warstwę materiału. Praktyczne dywaniki tekstylne do Toyoty Corolla Cross prezentujemy na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/toyota/corolla-cross/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego e-sklepu!