We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

KIA X-Ceed

X-Ceed

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dywaniki samochodowe Kia X-Ceed

Dywaniki do samochodu Kia X-Ceed to nowoczesne zestawy dedykowane, dzięki którym skutecznie zabezpieczysz podłogę w pojeździe przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Poszczególne komplety pochodzą od zaufanych producentów. Idealnie dopasowane dywaniki zapewnią komfortową jazdę w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i terenowych. Już dziś sprawdź naszą ofertę!

Dywaniki Kia X-Ceed nie uczulają, są bezwonne, w pełni bezpieczne dla otoczenia. Znakomicie radzą sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami: błotem, piachem, sierścią, resztkami jedzenia itd. Jednocześnie świetnie chronią przed wodą oraz wilgocią przeciwdziałając namakaniu podłoża w samochodzie. Wszystkie gotowe zestawy zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

Jakie rodzaje dywaników oferujemy?

Samochodowe dywaniki Kia X-Ceed produkowane są z trwałych materiałów, takich jak guma i welur. Są eleganckie, ponadczasowe, wygodne w codziennym użytkowaniu. Niestraszne im plamy czy zacieki. Łatwo je zamontować, a także wyczyścić. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Gdzie je znajdziesz? W e-sklepie https://dywaniki.com.pl/. Oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Kia X-Ceed (od 2019-)
mata do bagażnika Kia X-Ceed (od 2019-)
dywaniki welurowe Kia X-Ceed

Praktyczne dywaniki do Kia – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Kia X-Ceed posiadają podwyższone krawędzie dla większej ochrony przed wilgocią. Powstają w oparciu o nowoczesną technologię produkcji. Łatwo je wyczyścisz odkurzaczem lub na mokro. Dzięki zastosowaniu porządnych materiałów posłużą przez długi czas zachowując pierwotny wygląd. Dywaniki nie podwijają się i nie przesuwają w trakcie jazdy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Funkcjonalnym rozwiązaniem są także dywaniki welurowe Kia X-Ceed, posiadające wzmocnienia w newralgicznych miejscach. Charakteryzują się mocnym szyciem, niewielką wagą, gęstym runem oraz miękkością. Jednocześnie są bardzo trwałe. Sprawdzą się w szczególności w sezonie wiosenno-letnim. Stylowe dywaniki tekstylne do Kia X-Ceed znaleźć można na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/kia/x-ceed/. Masz pytania? Pozostajemy do Twojej dyspozycji!