We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FIAT

FIAT

Wyświetlanie 1–16 z 89 wyników

Dywaniki samochodowe Fiat

Dywaniki samochodowe to niezastąpione wyposażenie każdego auta. Zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo podróży i chronią podłogę auta przed wilgocią. Właściwe dobranie dywaników samochodowych poprawia zarówno komfort przy codziennym użytkowaniu pojazdu, jak i chroni auto przed wcześniejszym jego zużyciem.

Dywaniki gumowe Fiat:
Dywaniki gumowe Fiat 500
Dywaniki gumowe Fiat Doblo
Dywaniki gumowe Fiat Ducato
Dywaniki gumowe Fiat Panda
Dywaniki gumowe Fiat Punto
Dywaniki gumowe Fiat Scudo
Dywaniki gumowe Fiat Talento
Dywaniki gumowe Fiat Tipo

Dywaniki samochodowe do Fiat są niezbędnym elementem wyposażenia auta.

Rodzaje dywaników samochodowych

Rozróżniamy dwa rodzaje dywaników samochodowych: gumowe oraz tekstylne.

www.dywaniki.com.pl zapewnia Państwu duży wybór dywaników gumowych, w tym dedykowane dywaniki do Fiat wykonane z nietoksycznej i atestowanej 100 % gumy. Bardzo dobra jakość użytego do produkcji surowca sprawia, że dywaniki są bezzapachowe, odpowiednie nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Dywaniki charakteryzują się również wysoką odpornością na przetarcia, a staranne dopasowanie ich kształtu do podłogi powoduje, że dywaniki nie przesuwają się po podłodze i nie podwijają się, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania.

Dywaniki gumowe można stosować przez cały rok i w każdych warunkach atmosferycznych.

Gdzie i jak kupić ?

W sklepie www.dywaniki.com.pl można dokonywać zakupu przez całą dobę a nasz Dział Sprzedaży obsługuje infolinię telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Zachęcamy do kontaktu !