We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

KIA Sportage

Sportage

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Dywaniki samochodowe Kia Sportage

Dywaniki do samochodu Kia Sportage to świetne rozwiązanie na każdą porę roku. Efektywnie zabezpieczają podłoże w aucie przed zabrudzeniem, przemoknięciem czy zniszczeniem. Jednocześnie ułatwiają utrzymanie porządku – wystarczy regularne odkurzanie, aby przywrócić nienaganny wygląd wnętrza. Nasza firma oferuje ogromny wybór dywaników dedykowanych rozmaitym modelom samochodów. Jedną z propozycji są gotowe zestawy do Kia, wyróżniające się idealnym dopasowaniem, znakomitą estetyką i niebywałą trwałością.

Dywaniki Kia Sportage cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Są skrojone na miarę, perfekcyjnie dopasowane do układu siedzeń w samochodzie. Nie przesuwają się podczas jazdy, gwarantując stabilność. Posiadają antypoślizgową powierzchnię. Do produkcji naszych dywaników samochodowych stosowane są wyłącznie sprawdzone materiały o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Szukasz kompletnego zestawu w promocyjnej cenie? Sprawdź nasz asortyment!

Jakie rodzaje dywaników oferujemy?

Samochodowe dywaniki Kia Sportage to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa podróżowania. Bez względu na to, czy dojeżdżasz do pracy, czy też planujesz wakacje z rodziną, mocne dywaniki spełnią swe zadanie. Okruszki, rozlana kawa, sierść pupila albo topniejący śnieg nie będą problemem, jeśli zaopatrzysz się w praktyczne dywaniki, które łatwo i szybko wyczyścisz.

W naszym sklepie internetowym na stronie https://dywaniki.com.pl/ znajdziesz zestawy gumowe oraz welurowe, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Kia Sportage (od 2022-)
Kia Sportage (2016-2021) dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
mata do bagażnika Kia Sportage (wszystkie rodzaje napędu od 2022-)
dedykowana mata do bagażnika Kia Sportage (2016-2021)
dywaniki welurowe do Kia Sportage (2022-)
Kia Sportage 2010-2016 dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
dywaniki samochodowe welurowe do Kia Sportage 2016-2022
Kia Sportage (wszystkie rodzaje napędu od 2022-) dedykowane dywaniki i mata do bagażnika RKK – Zestaw Rigum
dywaniki welurowe Kia Sportage (2010-2016)
dywaniki gumowe Kia Sportage (2016-2021)
dywaniki samochodowe Kia Sportage (2004-2010)

Praktyczne dywaniki do Kia – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Kia Sportage przetrwają nawet wzmożoną eksploatację. Są wodoodporne, dlatego będą idealnym wyborem na sezon jesienno-zimowy. Posiadają podwyższone krawędzie, świetnie radzą sobie z zabrudzeniami i łatwo je zamontować lub zdemontować. Mocna, elastyczna guma jest odporna na odkształcenia, zagięcia czy pęknięcia. Jeśli więc szukasz skutecznej ochrony podłoża w samochodzie, wyposaż pojazd w dywaniki gumowe.

Możesz również zdecydować się na stylowe dywaniki welurowe Kia Sportage, które są równie estetyczne i praktyczne. Wzmocnienia w newralgicznych miejscach dodatkowo chronią dywaniki przed zniszczeniem, a wodoodporna warstwa materiału zapobiega przemoczeniu. Zestawy tekstylne są lekkie, wytrzymałe, świetnie leżą. Eleganckie dywaniki welurowe do Kia Sportage znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/kia/sportage/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!