We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

PEUGEOT Rifter

Rifter

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dywaniki samochodowe Peugeot Rifter

Dywaniki do Peugeot Rifter dostępne są w dwóch wariantach: gumowe oraz tekstylne. W naszym sklepie internetowym znaleźć można idealnie dopasowane modele, które odpowiadają specyfice wnętrza pojazdu. Wszystkie gotowe zestawy wykonano z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na trwałość oraz estetykę dywaników. Dzięki funkcjonalnym akcesoriom samochodowym tego typu skutecznie zabezpieczysz podłoże przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych.

Dywaniki samochodowe Peugeot Rifter chronią wnętrze auta przed brudem, plamami, zaciekami, a także wilgocią. Stabilnie leżą, łatwo je zamontować, a w razie potrzeby wyczyścić. Współpracujemy z zaufanymi producentami, dla których wysoka jakość oraz trwałość produktów to podstawa. Eleganckie zestawy świetnie radzą sobie w zróżnicowanych warunkach pogodowych i terenowych. Już teraz sprawdź nasz asortyment i znajdź idealny komplet dla siebie lub jako prezent!

Jakie rodzaje dywaników do Peugeot Rifter u nas znajdziesz?

Dywaniki Peugeot Rifter nie podwijają się i nie przesuwają podczas podróży. Proponujemy także praktyczne maty do bagażnika, wykonane z tych samych mocnych materiałów. Akcesoria te bez wątpienia podniosą komfort jazdy o każdej porze roku. Ułatwią również utrzymanie porządku w samochodzie. Porządne dywaniki w atrakcyjnych cenach znajdziesz na https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Peugeot Rifter (od 2019)
Peugeot Rifter 5m L2 (od 2019-) Mata do bagażnika RKK
Peugeot Rifter 5m L2 (od 2019-) Dywaniki i mata do bagażnika RKK – Zestaw Rigum
mata bagażnikowa Peugeot Rifter 5m. L1 (od 2019-) 
Peugeot Rifter 5m. L1 (od 2019-) Dywaniki i mata do bagażnika RKK – Zestaw Rigum
dywaniki welurowe Peugeot Rifter

Praktyczne dywaniki do Peugeot Rifter – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki welurowe Peugeot Rifter są wyposażone w otwory na klipsy montażowe, wzmocnienia w newralgicznych miejscach oraz wodoodporną warstwę materiału. Są lekkie, odporne na przetarcia i rozdarcie. Ich ogromną zaletą jest łatwość montażu oraz dbałość o najmniejszy detal. Wychwytują piach, sól drogową, błoto i inne zanieczyszczenia. Niezastąpione podczas transportu zwierząt domowych czy materiałów budowlanych.

Ogromną popularnością cieszą się także dywaniki gumowe do Peugeot Rifter. Są one antypoślizgowe, a dzięki podwyższonym rantom jeszcze lepiej chronią podłoże w aucie przed przemoczeniem. Wysokiej jakości dywaniki gumowe do Peugeot Rifter znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/peugeot/rifter/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną kolekcją naszego e-sklepu!