We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

PEUGEOT 407

407

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Peugeot 407

Dywaniki do Peugeot 407 świetnie sprawdzą się w każdą (nie)pogodę. Dokładnie zabezpieczą podłoże w pojeździe przed wodą, brudem i uszkodzeniami mechanicznymi. Nie przesuwają się w czasie jazdy. Nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji. Ułatwiają utrzymanie porządku w samochodzie. Przydadzą się o każdej porze roku, w dalszej i krótszej podróży na czterech kołach. Szukasz gotowego zestawu dywaników w atrakcyjnej cenie? Sprawdź naszą ofertę!

Dywaniki samochodowe Peugeot 407 pozwalają zapomnieć o zanieczyszczeniach wnoszonych do auta na obuwiu. Topniejący śnieg, sól drogowa, błoto oraz inne zabrudzenia trafiają na dywanik, który jest wodoodporny i wytrzymały. Nasza firma współpracuje z zaufanymi producentami akcesoriów samochodowych, wyróżniających się trwałością, praktycznością oraz ponadczasowym designem.

Jakie rodzaje dywaników do Peugeot 407 u nas znajdziesz?

Dywaniki Peugeot 407 to niezawodna ochrona podłogi w pojeździe przed zniszczeniem. Powstają z trwałych materiałów, takich jak guma oraz welur. Są idealnie dopasowane. Mają odpowiednie kształty i wymiary dostosowane do specyfiki wnętrza samochodu. Gotowe zestawy dedykowane znaleźć można na https://dywaniki.com.pl. Proponujemy m.in.:

dywaniki gumowe Peugeot 407 (od 2004)
dywaniki welurowe Peugeot 407
maty do bagażnika Peugeot 407

Praktyczne dywaniki do Peugeot 407 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Peugeot 407 powstają z zastosowaniem nowoczesnych technologii produkcji. Doskonale radzą sobie z wilgocią i zanieczyszczeniami, dlatego cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Chronią podłoże przed namakaniem i są antypoślizgowe. Wykazują wysoką odporność na wilgoć (posiadają wyższe krawędzie). Dzięki wzmocnieniom w newralgicznych miejscach posłużą przez długi czas.

U nas nie mogło zabraknąć również innego typu zestawów – dywaniki welurowe Peugeot 407 to świetne rozwiązanie na lato, ale nie tylko. Wyposażone zostały w otwory na klipsy montażowe, wodoodporną warstwę materiału oraz wzmocnione szycie na obrzeżach – dzięki temu są mocne, nie strzępią się i nie podwijają. Praktyczne dywaniki welurowe do Peugeot 407 znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/peugeot/407/. Już teraz sprawdź gotowe komplety w naszym e-sklepie!