We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

OPEL Crossland X

Crossland X

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dywaniki samochodowe Opel Crossland X

Dywaniki do Opla Crossland X doskonale prezentują się w nowoczesnym wnętrzu pojazdu. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona podłoża przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, zanieczyszczenia czy uszkodzenia mechaniczne. Poszczególne zestawy dostępne w naszym asortymencie sprawdzą się o każdej porze roku. Już teraz sprawdź komplety w promocyjnych cenach!

Dywaniki do Opla Crossland X nie podwijają się podczas podróży. Zapewniają stabilność i zapobiegają przemieszczaniu się przedmiotów pod siedzeniami. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami dywaników samochodowych. Każdy zestaw idealnie pasuje do konfiguracji siedzeń w pojeździe. Został wykonany z mocnych materiałów tekstylnych oraz gumy.

Jakie rodzaje dywaników do Opla Crossland X u nas znajdziesz?

Dywaniki Opel Crossland X są odporne na zniszczenie. Ułatwiają utrzymanie porządku w samochodzie. Szeroki wybór zestawów znajdziesz na https://dywaniki.com.pl, gdzie oferujemy m.in.:

dywaniki gumowe Opel Crossland X (od 2017-)
dywaniki welurowe Opel Crossland X (od 2017)
maty do bagażnika Opel Crossland X

Wszechstronne dywaniki do Opla Crossland X – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Opla Crossland X znakomicie sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym. Niestraszna im wilgoć, ulewny deszcz czy topniejący śnieg. Wyposażone zostały w podwyższone krawędzie dla jeszcze lepszej ochrony przed zaciekami, plamami czy namakaniem podłoża. Jeśli więc szukasz stylowych dywaników w pełni wodoodpornych, sprawdź nasz asortyment i znajdź zestaw dedykowany wraz z praktyczną matą do bagażnika.

Na naszej stronie znaleźć można ponadto lekkie dywaniki welurowe do Opla Crossland X z funkcjonalnymi otworami montażowymi. To świetne rozwiązanie na cieplejsze dni, ale nie tylko. Dywaniki welurowe Opel Crossland X znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/opel/crossland-x/. Masz pytania? Pozostajemy do Twojej dyspozycji!