We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN C3 Picasso

C3 Picasso

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Citroen C3 Picasso

Dywaniki do Citroena C3 Picasso są idealnie dopasowane do układu siedzeń w samochodzie. Wyglądają elegancko i schludnie. Stanowią podstawową osłonę wnętrza przed wszelkiego typu zanieczyszczeniami – błotem, piaskiem, okruszkami, liśćmi itd. Co istotne, wszystkie zestawy dywaników dostępne w asortymencie naszej firmy są odporne na wilgoć, więc zdadzą egzamin w deszczowe dni.

Dywaniki samochodowe Citroen C3 Picasso świetnie radzą sobie o każdej porze roku. Skuteczne wyłapują brud, nie przesuwają się po podłodze, nie podwijają się w czasie jazdy. Są odporne na rozdarcie oraz przetarcia. Aby utrzymać je w czystości, wystarczy odkurzacz, miękka szczotka i/lub mokra gąbka. W przypadku większych zabrudzeń oraz plam dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie urządzenia typu karcher.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen C3 Picasso to niezawodna ochrona i wyjątkowa estetyka. Bogaty wybór kompletów gumowych oraz tekstylnych znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Citroen C3 Picasso (2008-2017)
dywaniki welurowe Citroen C3 Picasso (2008-2017)
dywaniki samochodowe Citroen C3 Picasso
dedykowane maty do bagażnika Citroen C3 Picasso (2008-2017)

Praktyczne dywaniki do Citroena C3 Picasso – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena C3 Picasso to najskuteczniejsza ochrona przed niekorzystnym wpływem wilgoci. Modele tego rodzaju są wykonane z wysokiej jakości gumy – bezzapachowej, bezpiecznej dla otoczenia. Otwory montażowe ułatwiają montaż i demontaż dywaników. Poszczególne komplety posiadają podwyższone ranty dla jeszcze lepszej ochrony przed wodą oraz innymi zanieczyszczeniami.

W szerokiej ofercie naszego e-sklepu znaleźć można również praktyczne dywaniki welurowe do Citroena C3 Picasso, które wyróżniają się mocnym szyciem, miękkością, lekkością i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dywaniki tekstylne Citroen C3 Picasso znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/c3-picasso/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!