We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

Kategoria: FIAT

FIAT

Wyświetlanie 1–16 z 49 wyników

Dywaniki samochodowe Fiat

Dywaniki samochodowe to niezastąpione wyposażenie każdego auta. Zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo podróży i chronią podłogę auta przed wilgocią. Właściwe dobranie dywaników samochodowych poprawia zarówno komfort przy codziennym użytkowaniu pojazdu, jak i chroni auto przed wcześniejszym jego zużyciem.

Dywaniki samochodowe do Fiat są niezbędnym elementem wyposażenia auta.

Rodzaje dywaników samochodowych

Rozróżniamy dwa rodzaje dywaników samochodowych: gumowe oraz tekstylne.

www.dywaniki.com.pl zapewnia Państwu duży wybór dywaników gumowych, w tym dedykowane dywaniki do Fiat wykonane z nietoksycznej i atestowanej 100 % gumy. Bardzo dobra jakość użytego do produkcji surowca sprawia, że dywaniki są bezzapachowe, odpowiednie nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Dywaniki charakteryzują się również wysoką odpornością na przetarcia, a staranne dopasowanie ich kształtu do podłogi powoduje, że dywaniki nie przesuwają się po podłodze i nie podwijają się, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania.

Dywaniki gumowe można stosować przez cały rok i w każdych warunkach atmosferycznych.

Gdzie i jak kupić ?

W sklepie www.dywaniki.com.pl można dokonywać zakupu przez całą dobę a nasz Dział Sprzedaży obsługuje infolinię telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Zachęcamy do kontaktu !