We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

TESLA X

X

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dywaniki samochodowe Tesla X

Dywaniki do Tesli X doskonale pasują do nowoczesnego wnętrza pojazdu, a jednocześnie znakomicie chronią podłoże przed zanieczyszczeniami oraz zniszczeniem. Nasza firma oferuje niezawodne zestawy dedykowane pochodzące od sprawdzonych producentów. Stawiamy na wysoką jakość, dbałość o najmniejszy detal i ponadprzeciętną wytrzymałość dostępnych w e-sklepie akcesoriów. Szukasz niezawodnych dywaników do swojej Tesli? Sprawdź naszą ofertę!

Dywaniki samochodowe Tesla X świetnie radzą sobie z niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Skutecznie wyłapują wszelkie zabrudzenia – okruszki, błoto, piach, sierść, a także rozlany napój. Są idealnie dopasowane do specyfiki wnętrza Tesli X. Dzięki antypoślizgowej powierzchni gwarantują stabilność oraz przeciwdziałają przemieszczaniu się przedmiotów. Co więcej, bez problemu je zamontujesz i utrzymasz w czystości.

Jakie rodzaje dywaników do Tesli X u nas znajdziesz?

Dywaniki Tesla X nie podwijają się w czasie jazdy i nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji. Do ich produkcji używa się mocnych, wodoodpornych materiałów tekstylnych oraz specjalnej mieszanki gumy. Różnorodny wybór gotowych kompletów znajdziesz na https://dywaniki.com.pl, w tym m.in.:

dywaniki gumowe Tesla X (2015-)
dywaniki welurowe Tesla X (2015-)
Tesla X od 2015 dedykowane dywaniki i mata do bagażnika – Zestaw Rigum
mata do bagażnika Tesla X od 2015

Praktyczne dywaniki do Tesli X – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe Tesla X stanowią najlepszą ochronę przed wodą oraz wilgocią, dlatego zdadzą egzamin w okresie jesienno-zimowym. Co je wyróżnia? Podwyższone krawędzie, wzmocnienia w miejscach narażonych na przetarcie, antypoślizgowa powierzchnia. Nie musisz już martwić się przypadkowo wylaną kawą lub sierścią pupila przewożonego na macie bagażnikowej. Wszystkie zanieczyszczenia usuniesz za pomocą odkurzacza lub na „mokro”.

Dużą popularnością cieszą się ponadto dywaniki welurowe Tesla X, które wyprodukowane są z trwałych tekstyliów, w tym przyjemnego w dotyku weluru. One również są wodoodporne. Posiadają otwory na klipsy montażowe oraz wzmocnienia w okolicach pięty. Praktyczne dywaniki welurowe do Tesli X znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/tesla/x/. Zachęcamy do zapoznania się z pełną kolekcją naszego e-sklepu!