We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FORD Connect

Connect

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Dywaniki samochodowe Ford Connect

Dywaniki do Forda Connect to niezbędne akcesoria, których nie mogło zabraknąć w szerokiej ofercie naszej firmy. Wszystkie zestawy wykonano z wysokiej jakości materiałów, gwarantując wieloletnie użytkowanie. Każdy komplet jest idealnie dopasowany do specyfiki danego wnętrza pojazdu. Zapewnia stabilność oraz doskonały wygląd. Szukasz ponadczasowych dywaników do swojego auta? Koniecznie zajrzyj do naszego e-sklepu!

Dywaniki samochodowe Ford Connect posiadają nie tylko wysokie walory estetyczne, ale także świetne parametry wytrzymałościowe. Są wodoodporne i chronią przed korozją, a także zabezpieczają podłogę w pojeździe przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak błoto, woda, piach oraz inne zanieczyszczenia. Rozlany sok lub okruszki nie będą już problemem! Wystarczą dobrze dopasowane dywaniki.

Jakie rodzaje dywaników do Forda u nas znajdziesz?

Dywaniki Ford Connect pozwolą utrzymać porządek w samochodzie – nawet po długiej podróży z dziećmi. Regularne odkurzanie ułatwi przywrócenie czystości wewnątrz pojazdu. W naszym asortymencie znaleźć można dywaniki gumowe oraz welurowe, a także dedykowane maty do bagażnika. Wszystkie zestawy udostępniamy na https://dywaniki.com.pl/, w tym m.in.:
dywaniki gumowe Ford Transit Connect 2 miejscowy 2003-2013
dywaniki gumowe Ford Transit Connect 5 miejscowy 2003-2013
dywaniki welurowe Ford Tourneo Connect (od 2013)
gumowe dywaniki Ford Transit Connect 2 miejscowy od 2014
dywaniki gumowe Ford Transit Connect 5 miejscowy od 2014
dywaniki tekstylne Ford Tourneo Connect I (2002-2013)
dywaniki gumowe Ford Tourneo Connect 5 miejscowy 2003-2013
dywaniki gumowe Ford Tourneo Connect 5 miejscowy (od 2022-)
dywaniki samochodowe Ford Tourneo Connect 2 miejscowy (od 2014- / od 2019-)

Nowoczesne dywaniki do Forda Connect – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Forda Connect powstają ze specjalnej mieszanki gumy – niezwykle wytrzymałej i wodoodpornej. To najlepsza ochrona przed wodą oraz brudem. Poszczególne zestawy są odporne na plamy, zacieki, blaknięcie czy odkształcenia. Nie podwijają się, stabilnie „trzymają” się podłoża. Idealne rozwiązanie na każdą porę roku.

Oferujemy także eleganckie dywaniki welurowe do Forda Connect wykonane z mocnych tkanin tekstylnych. Solidne szycie, gęste runo oraz idealnie skrojone kształty, to tylko niektóre zalety tych akcesoriów. Nowoczesne komplety welurowe Ford Connect znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/ford/connect/. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!